şükela:  tümü | bugün
  • osmanlıca "kılıç".
  • (bkz: seyf-i şeriat)
    (bkz: seyfullah)
  • gün geçmiyorki sosyal medya alemine leş içerik üreten yeni bir fenomen daha peydah olmasın. gayya çukurumuza hayırlı olsun.
  • valla kendisinin videolarına kahkahalar atıyorum. bana göre gayet komik işler çıkarıyor. bir çok ünlü geçinen, milyon takipçisinin önünde “ne yapsam da izlenme alsam” diye türlü şaklabanlıklar yapan fenomenlerden daha iyidir.

tanım: taze sosyal medya fenomeni.

quaresmaaağğğğ
  • videolarına aşırı güldüğüm yeni sosyal medya fenomeni

youtube kanalı: https://www.youtube.com/…l/uc-prznlexa8zgipeklcvvyq
  • videolarını komik bulanların mizah anlayışı ve zeka seviyesinde büyük problem olduğunu düşündüren yeni yetme soytarılardan biridir. piyasada yeterince kalitesiz içerik üreten sosyal medya hanzosu yokmuşçasına virüs gibi sürekli yayılan ve talep gören bu tarz fenomenlerin artarak çoğalma sebebi, insan kalitesiyle paralel olarak mizah anlayışı ve kalitesinin de düşmesinden kaynaklanır. vaktinizi sosyal medyada faydasız, boş beleş içerikler izleyerek öldürürmeyin. bu saçma sapan insanlar siz talep gösterdiğiniz için varlar ve böyle devam ederseniz ülkede daha nice wikipedia'lar kapanır gider siz de instagram'a youtube'a bakıp bakıp ağlanacak halinize gülersiniz.
  • sosyal medya da kalitesizlik tepesine hızla yerleşen bir şahsiyet daha.
  • (bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)

gül, geç ne bu kadar kasıyorsunuz anlamıyorum amk. tiner ve ali koç muhabbeti gayet komiktir.