şükela:  tümü | bugün soru sor
 • samsun grand sheraton hotel' in girişinde bulunan, nusret' in eski bir çalışanının işlettiği steakhouse.
 • memlekette “kebap lahmacun” tabelası altında çalışan hangi işletme varsa steakhous’a döndü amk.
  büyük ihtimalle önceden seyfi kebap falandır, bokunu mu çıkartıyoruz acaba bazen.
 • dünkü ziyaretimde, beni hayal kırıklığına uğratmış ve bir daha gitmeyeceğim, gidilmemesini salık vereceğim et restoranı.

  4 kişi, t-bone, dallas, fix ramazan menüsü ve hamburger siparişi verdik. t-bone ve dallas beklediğimizden hızlı geldi, hakkını yemeyeyim. ancak ikisininde yanında , ne bir garnitür, ne de bir sos vardı. yalnızca et geldi. fix menününde, salatasını ve meşrubatını getirmediler. durumu garsonlardan birine ilettik. sanıyorum şefleri olan bir arkadaş geldi. bize, garnitür ve mezelerin, şayet biz istersek geleceğini söyledi. ben böyle bir şeyin mümkün olmadığını, istersek değil de, istemezsek gelmeyeceğini, unuttuklarını ya da ilgilenmediklerini kabul etmelerini istedim. akabinde hatalı olduğunu "tamam tamam sensin" edaları ile kabul etti. telafi edebileceklerini söyledi, ben de uygun bulduğumu dile getirdim. 3 kişi için, bir porsiyon havuç dilim baklava ile hatalarını muazzam(!) şekilde telafi ettiler. ardından pişkinlikle "taze çay getiriyorum hemen" diye de eklediler sağolsunlar.

  rezalet tarzı başlıkları ve entryleri pek sevmezdim, lakin insan, başına gelen olumsuz şeyleri paylaşma ihtiyacı hissediyor ki, başkaları da bu tarz muamelelere maruz kalmasın.
 • açıldığından beri, dallas , t- bone,lokum , kalkan köfte , ottoman steak tatmış biri olarak diyebilirim ki çok güzel. ayrıca kendisi elazığ’lıdır
 • instagramda rastladigim 'steakhouse'cu.

  niye tirnakcigin icinde yazdim? bu eleman her seyi 10 litre tereyagina basarak pisiriyor. mangal gibi bir durum söz konusu degil. et, marul, biber, domates, sogan ne varsa yagda kizartip servis ediyor.

  baska bir olayi yok.