şükela:  tümü | bugün
  • noktayi koymustur, insan olmak nedir, cevaplamistir

enver aysever: zeki muren escinsel miydi?
    seyfi dursunoglu: valla zeki muren arkadasimdi, simdi sizinle de arkadas olduk, ona soramadim, size de sormuyorum.
  • kendisine, "sürekli hastalanıyorsunuz yaşlısınız, rtük baskısından da şikayetçisiniz, neden hala program yapıyorsunuz madem?" diye sormuşlar, "ben çalışınca 100 aile ekmek yiyor, o yüzden" demiş. sonra birileri allah'tan kitaptan bahsediyor ahlak dersi veriyor ya deliriyorum.
  • erol evgin: asena'nın çocuksu bi yanı var.
    s. dursunoğlu: evet, gerizekalı.
  • coşan, coşturan mizah ustası:

hande ataizi: bu bir aile programı!
    seyfi dursunoğlu: aile programı olsa senin burda ne işin vardı be!
  • star tv'deki benzemez kimse sana isimli programda sahnede sarki soylerken birden durup "ay ben olmiycem galiba" diyen insan. uzun suredir bir tv programinda bu kadar gulup eglenmemistim, sen cok yasa seyfi dursunoglu.
  • az önce erol evgin'e verdiği cevapla kopartmış isim:

e.e.- dediklerin yayınlanmıyor ki bip seyfi. (ritim tutarak) bip bip seyfi bip seyfi
    s.d.- dişlerin gidince de s.k seyfi dersin.
  • gelir gelmez melek'in seyircilerinin foyasını ortaya çıkarmıştır.

--- spoiler ---
    -bak oradan biri alkış yapıyor onlar da onun arkasından alkışlıyor. bırakın kendileri ne zaman isterse o zaman alkışlasınlar.

--- spoiler ---
  • yukarıda söylenen lafları, yüzüne karşı söyleselerdi, neden ünlü olduğunu acı şekilde öğrenirlerdi. ekranlarda eksikliğini hissettiğimiz, çok değerli sanatçımızın doğum günü kutlarız. keşke sosyal medyaya el atsa da bir like için haysiyeti yerlerde sürünenlerin, ağzının payını verse.
  • amerika'da yaşasaydı fenomen olacak, başkan'ın bile laf yemekten çekineceği, el üstünde tutulan, adına kitaplar, tezler yazılan bir sanatçı olarak yaşayacaktı. ama malesef bu ülkede doğdu ve hepimiz gibi yobazların öyle ya da böyle ceremesini çekiyor.
  • combo yaparak laf sokabilen mükemmel şovmen. kendisine söylenen cümleyi değil, kelimeyi bile gole çevirebilecek ince zekaya sahip. benzemez kimse sana final bölümü başındaki incilerinden küçük bir bölüm :

murat başoğlu : erol beyde kalacak zarf, bana bir şey olursa diye.
    seyfi dursunoğlu : sana bir şey olacak; olacaaaak :) çok ta hoşuna gidecek. sonra hep olsun isteyeceksin. ama olmayacak.