şükela:  tümü | bugün
1281 entry daha
 • bazı insanlar vardır espri yaparken dünyayı unutursunuz, o an ne ölüm gelir aklınıza ne de yaşamaktan gayrı en ufak şey.

  öyleydi huysuz'um, nam-ı diğer seyfi dursunoğlu.

  şimdi tek düşündüğüm, ben o şakaları izlerken tekrar nasıl bu kadar içten güleceğim, nasıl iç çekmeden izleyeceğim.

  epeyce yaşadın ama erken gittin be huysuz'um, nur içinde yat.
 • bir ülkede mizahın bitmesi, o ülkeye mutsuzluk getirir.
  eskiden tüp sırası, ekmek sırası, su sırası beklerdik ama mutluyduk. akşam tv kanallarında huysuz izlenir, olacak o kadar izlenir, erkan yolaç izlenir azıcıkta olsa yüzler gülerdi.
  şimdi insanlar mutlu değil! yüzler gülmüyor! herkes sinirli!
  ayrımcılık ve insanları ayrıştırma had safhada...

  bu ülkeden, bu dünyadan, bu evrenden bir huysuz virjin geçti.
  küfürleri ile, hazır cevapları ile, mutluluğu ile, mizahı ile, katinası ile...

  onu yasaklayanlar ise; sizin yatacak yeriniz yok. bizim ahlakımızı huysuz değil siz bozdunuz.!
  mutsuz geldiniz mutsuz gideceksiniz.
  asla mutlu olmayacaksınız.
  daha ne söylenebilir ki!
  ışıklar içinde uyu huysuz.
 • milli ve manevi değerlerimizin en güzellerindendi.

  hayatımıza kattığın renkler için teşekkürler..
 • daha gecen haftalarda bir belgeselini izleyip ne degisik bir hayat hikayesi var diye dusunmustum. olum haberini alinca boyle icinizin burkuldugu kisiler vardir ya tarik akan gibi, halit akcatepe gibi onlardan biriydi benim icin seyfi dursunoglu. hayatinda cok cesur kararlar vermis, iyi ki vermis. muhafazakar bir ailede yetisip belli bir cizgide hayatini devam ettirirken okulu birakmasi, memuriyetten ayrilisi ve huysuz karakterini yaratarak bu karakterle sahneye cikmasi o doneme gore radikal kararlar.

  bu karantina surecinde youtubeda onume cikan eski showlarindan kesitler izledigimde gercekten bunlarin nasil cekildigine inanamadim. cunku biz oyle bir doneme denk geldik ki prime time'a huysuz virjin show konulmasini hayal bile edemiyoruz. herkese ince zekasiyla takilmasi, acik sozlulugu, kendisiyle dalga gecebilmesi ile eski turkiye'deki guzel degerlerden biriydi. dans yarismasini bile onun icin izleyen bir kesimdik zamaninda. hayat hikayesini dinleyip, verdigi roportajlari okuyunca da ne kadar guzel yurekli bir insan oldugu anlasiliyor. enver aysever'e verdigi cevaplari hatirladikca zekasini selamliyorum.

  bir zamanin ruhunu yansitiyordu benim ve benim gibi pek cok insan icin, goctu gitti. nurlar icinde uyusun. hepimizin basi sag olsun.

  ben onu gazanfer ozcan ile kanto yaparken hatirlayacagim, sizler de gulumseyerek hatirlayiniz:

  katinamin elinde makasi
 • bugün onu kaybederek artık daha az insanız, daha az kültürlüyüz, yaşamayı daha az biliyoruz, daha az hazır cevabız, daha az seviyoruz ve neredeyse hiç eğlenmiyoruz.

  oysa asıl ölmesi gerekenler televizyonu televizyon yapan insanlar değil, televizyonun bugünkü haliydi.

  huzur içinde uyu.
 • bu adamı bu kadar sevdiğimi bilmiyordum, çok üzüldüm... yolun ışık olsun..
 • akp'nin kendisini ekrandan silmeye çalışmasına rağmen türk halkının hafızasından silemeyeceği biricik huysun virjinimize can vermiş değerli sanatçımız kendisinin vefat haberine çok üzüldüm :(
 • oğlum çok üzüldüm ya. şimdi eski videoları yayınlanıyor ya hani twitter'da falan, izlerken hüzünlenmedim yine güldüm yine güldüm.

  şu adam bu milleti yıllarca güldürdü ve siz bu adamı güldürdüğü milletten uzak ölümüne sebep oldunuz da sizin de lanet olsun.

  şu videosunu yanılmıyorsam 6 veya 7 yaşımda televizyonda canlı izlemiştim. o gün nasıl güldüysem kafamda adeta önemli bir yer edinmiş ve huysuz virjin izlediğimde her zaman ilk önce aklıma bu gelir...

  ped reklamı:

  https://www.youtube.com/watch?v=suz_yszeca8
 • sevdiğim, saygı duyduğum sanatçılardan biriydi. küçükken hazır cevaplığına çok gülerdim. huysuz virjin karakteri ile seyircilerine sataşırdı ama kararında bırakırdı. o günlerde huysuz virjin gibi bir karakter hazırlamak,canlandırmak kolay iş değildir diye düşünüyorum.
  vefat ettiğini öğrenince gerçekten üzüldüm, kalkıp bu entry'yi girmeyi bir borç bildim. milyonlarca insanı güldürdü, sayısız kişiye yardım etti, mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.
 • seyfi dursunoğlu’na üzüldüm ya. inanılmaz bi hikaye hakikaten. devlet memuruyken birden bire huysuz virjin’i yaratıyor. 38 yaşında kendi halinde bir devlet memuruyken sonrasında huysuz virjin olarak öldü. gerçek bi efsaneydi. acayip hikaye..
711 entry daha