• sevdiğim, saygı duyduğum sanatçılardan biriydi. küçükken hazır cevaplığına çok gülerdim. huysuz virjin karakteri ile seyircilerine sataşırdı ama kararında bırakırdı. o günlerde huysuz virjin gibi bir karakter hazırlamak,canlandırmak kolay iş değildir diye düşünüyorum.
    vefat ettiğini öğrenince gerçekten üzüldüm, kalkıp bu entry'yi girmeyi bir borç bildim. milyonlarca insanı güldürdü, sayısız kişiye yardım etti, mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.
  • seyfi dursunoğlu’na üzüldüm ya. inanılmaz bi hikaye hakikaten. devlet memuruyken birden bire huysuz virjin’i yaratıyor. 38 yaşında kendi halinde bir devlet memuruyken sonrasında huysuz virjin olarak öldü. gerçek bi efsaneydi. acayip hikaye..
  • türkiye'ye roast kültürünü getiren insanı kaybettik. ifade özgürlüğü konusunda türkiye'ye belki de farkında olmadan büyük bir hizmette bulunduğunu düşünüyorum.
  • şöyle bir belgeseli mevcuttur.

zamanının çok ötesinde bir sanatçıydı. bundan 20 yıl sonraki türkiye'de bile görebilir miyiz, emin değilim. biz bu adamı bunun 20 sene öncesinde izliyorduk. yarım asır önde biriydi kafa olarak. biz bu sanatçıdan mahrum kaldık son 10 senede. allah belanı versin akp.
  • iki gün önce videosu youtube'da önüme düşmüştü izlerken artık youtube var televizyon ambargosunu kırabilir keşke bir youtube kanalı açsa da ortalığın tozunu attırsa diye geçirmiştim içimden , ömrü vefa etmedi, teknoloji bu faşizmi yeterince erken yenemedi ne yazık ki! bir insanın yıllarca emek verdiği mesleğini elinden almak, ömrünü harcayarak elde ettigi kariyerini degersizlestirmeye çalışmak, birilerinin boynunda utanç madalyası olarak sonsuza kadar kalsın. bu devir ilerde anlatıldığında bu utanç vesikası yaşatılan atmosferin idrak edilmesinde açıklayıcı bir argüman olacaktır ne yazık ki. huysuz kendi çektiği hüzün ve acıyla bize ışık tutacak. üzgünüm. bir de alican yücesoy'a teşekkürlerimi sunuyorum mücbir sebeplerde yakın zamanda taklidini yaparak belki de bir soluk olmuştu kendisine bu dünyadan gider ayak hatırlatarak mutlu olmasını sağlamıştır kim bilir.
  • çok severdim kendisini. hayal meyal hatırlıyorum şimdi youtube’dan müzeyyen senar’ı konuk aldığı programı izledim. çok başkaymış, kendisini bu şekilde andım bugün, onun istediği gibi. huzur içinde uyusun.
  • çok güzel bir insandı, allah rahmet eylesin.
    az güldürmedi bizleri.
  • bazi insanlar saf kotu. katiksiz kotusunuz.

nasil oluyor da ayni haberi okurken benim gozlerim dolarken sen “kadin kilikliydi bilmem ne bilmem ne” diye hala olmus bir insanin ruhuna dahi huzursuzluk verebiliyorsun yaa ? cok kotusunuz lan. gercekten kotuluk var icinizde. iflah olmayacak derecede kotuluk...
  • son zamanlarda videolarını izleyip keyifleniyordum. bana göre sanatı ölümsüz bir sanat idi. yıllar geçecek yine denk gelip izleyeceğiz ve yine güleceğiz. kendisi de şahsına münhasır kişiliği, mütevazı ve kendince muhafazakar hayat tarzıyla çok güzel bir insandı.
    öbür dünya olduğuna inanmayan biri olarak dileğim hafızalarda hoşça hatırlan huysuzum...
  • sağlam bir mal varlığı olmasına rağmen 80 yaşındaki adamsın ne işin var tuvalet kağıdı reklamlarında diyordum. tüm mal varlığını çağdaş yaşamı destekleme vakfına bağışladığını öğrendim. utandırdın beni be huysuz virjin. meğer her şeye maddi açıdan bakan benmişim. mekanın cennet olsun güzel insan.
hesabın var mı? giriş yap