şükela:  tümü | bugün
  • olacak o kadar ın yazar ekibindendir ve gırgır dergisininde de uzun yıllardır karikatüristlik yapmaktadır . ayrıca kendisi "insan vücudu üçgen olmalıdır!" felsefesine sahiptir ....
  • zinayi yasaklayip, bosanani dovmek isteyen, su an basimizdakilerden cok da farkli bir zihniyete sahip olmayan mhp baskan adayi. arkadasim, hala anlamadiniz mi, zorbalik ise yaramiyor. zorba konusmalar, zorba tavirlar ortacag'da kaldi, degistirin artik su kafa yapinizi.

bu adamlar basa gelirse, aha buraya yaziyorum, cellat bakanligi diye bir bakanlik bile kurabilirler, o kadar gozleri donmus.

neyse, adamin diger fantezilerini suradan okuyabilirsiniz, cok ilginc seyler var.

edit: imla.
  • burun spreyini fazla kaçırmış olabilir. bende de oluyor öyle bazen. otrivine'i 3 fıs sıkıyorum mesela. leopar desenli pantolonları ve sakatatı yasaklama isteğiyle dolup taşıyorum. 2 fıs sıktığımda tam bir demokratım! doz ayarı şart.
  • allah aşkına mhpnin başkanları böyle fantastik olmak zorundalar mı diye düşündürten milliyetçi hareket partisi genel başkan adayı. ben bu adamı da tanıdıktan sonra mhp başkanlarının kafes usulüyle yetiştirildiklerini düşünüyorum. yoksa dünyadan bu kadar kopuk yaşadığı çağla bu kadar alakasız adamların bu partide toplanması başka şekilde açıklanamaz
  • kbb doktorudur. şen şakrak bir abidir. bir vakitler işitme sorunu var mı diye kulağıma "hanımdan korkmayanı allah taş yapar" deyip ne dedim söyle bakalım demiş aynen tekrar ettiğimde aferin çekmiştir. sen de korkuyorsun değil mi diye sorup ben bekarım seyfi abi deyince hafiften fırçalamıştır beni niye halen bekarsın diye. iyi adamdır.
  • boşananı döveceğiz, yere tükürene yalatacağız, kırmızı da geçene hareket çekeceğiz, askerden kaçanı en yakın kışlaya kadar alçak süründüreceğiz, kask takmayan motorcuların kafasını ağzını yüzünü kıracağız.... şeklinde devam edebilecek beyanatların sahibi....
  • "ben mhp genel başkanı olduğumda chp'yi bölmezsem namerdim" diyerek bahçelinin ve bir partinin zihniyetinin 10 yıldır yaptığı bir takım oysal türbansal ipsel davranışlarlarının niyetini ortaya koymuştur.
  • anıtkabir ile ilgili çok değişik vaadleri bulunan ve bu vaadleri sayesinde farkına vardığım siyasetçi
    (bkz: http://tinyurl.com/9lpvov8)
  • genel başkan seçilmesi halinde bir sonraki seçimlerde mhp’yi iktidar yapacagini söylemis. kök tengrim, hayal kurmak ne güzel şey!

kaynak:
    http://www.radikal.com.tr/…id=1105026&categoryid=78