şükela:  tümü | bugün
  • uzun süre kanal 7'de görev yapmıştır. yurdum muhafazakar insanlarındandır.

şöyle bir şey var, bu adam açık ara kafirov döneğinin türkiye ilişkilerini yönetiyor, halkla ilişkiler konusundaki faaliyetleri düzenliyor. kafirov döneğine karşı ciddi bir silahlı muhalefet var ve bunlar şeriat yanlıları. burada işte tuhaf bir durum ortaya çıkıyor. afrika'da ihvanı müslimin'e yardımlarını esirgemeyen yurdum neo muhafazakarlarının kafirov'u desteklemesi acaba nasıl açıklanabilir?
  • ee ama eylemciler polisimize taş attı, molotof attı deyip polis saldırısını meşrulaştıranlardan.
    az biraz size gösterilenden farklı haber kaynağına ulaşsanız, onu geçtim az biraz bir saatliğine taksime gelseniz gerçekler suratınıza çarpacak ama, yandaş haber sitelerine ve gazetelerine maruz kalmanın acı sonudur kendisi. hoş ben kendisini bizim tarafımızda görmüyorum zaten, orada durduğu yerde kalabilir sonsuza kadar.
  • bilgilerimizi güncelleyelim. kendisi çeçenistan'ı yöneten eşkiya başı kadirov'u göklere çıkartan programlara imza atmıştır. kadirov'un kim olduğunu ve türkiye ile rusya arasında ki krizde neler söylediğini araştırabilirsiniz. bu bilgileri neden güncelledim derseniz. bu soy ile biten soyadına sahip şahıs ak partide siyaset yapmak istemektedir. geçimini türk dünyası üzerinden sağlayan bu adama dikkat edin. not:bu adamın programlarından son bir çok kafkasyalı dostum türkiye'de bizi yanlız bıraktı diyerek sitemlerini bildirmiştir. bende onlara aynen şunu dedim "tıpkı çeçenistan'da olduğu gibi türkiye'de de farklı değerlere tapan insanlar var."