şükela:  tümü | bugün
  • -s.a
    +a.s
    -tm
  • şaka herhalde
  • her sene tekrarlanan bir anmadır.

akp'nin gayriresmi yayım kuruluşu olan yeni akit de bu vatan hainini anmış ve hatta kendisini şehit ilan etmiş.

akp'den kurtulabilmek için hdp ile ittifak yapmak ve böyle bir ittifakı desteklemek gerizekalılık değildir de nedir?
  • adamlar sapına kadar seküler, temel dertlerinden biri de kürtleri sekülerleştirmek ama sözde dini gerekçelerle inkilapları bahane ederek ayaklanma başlatan bir ingiliz ajanını anıyor. valla ilginç. devlete başkaldırsın da kim başkaldırırsa kaldırsın kafası herhalde.

t: fikirlerine saygı duymadığım insanların yaptığı açıklamanın içinde geçen beyandır
  • bu beyanı verenin ...
  • tanıdığım bütün hdpliler ateistken, adı şeyh olan birini sahiplenmeleri... hmm evet türkiye'de siyaset içi boş, ikiyüzlü, temelsiz, şovenist olmayı gerektiriyordu hatırladım.
  • ihanet içinde olan satılmışları dar ağacında sallandıran dönemin devlet adamlarını saygı ve minnetle anıyorum dediğim başlık.
  • keşke indirip bi daha assalardı.
  • 2014 yerel seçiminde hdp istanbul büyük şehir belediye başkanı adayı sırrı süreyya önder idi ve mhp adayı rasim acar'ı geçip 3. en çok oy alan aday olmuştu. 2019 yerel seçiminde hdp adayı kimdi?
  • böyle aşağılık ve dangalak mensûpları olan bir partiden de bu beklenirdi.

kürtçü ve islâmcı cereyânların ne kadar zararlı olduğunu sâdece bu bildiriyle dahî anlayabilirsiniz. barış diyerek, kırsalda öğretmenlik yapanları öldürmek, araçlara, kütüphânelere, okullara molotof kokteyli atmak, insana ve kamu malına zarar vermek bunlarda. "biz aydın insanız." deyip, şeyh said denen, eli kanlı şeriatçıya saygı sunmak bunlarda.

nerede takiyye varsa, orada ya kürtçü yâhut islamcı vardır. varlıklarından bile tiksiniyorum.