şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçeli taraftarların* başlattığı hoş bir uygulama. zannedersem, eğer oynanırsa spor toto süper lig'in fenerbahçe için ilk maçı olan orduspor maçında* uygulamaya sokulacak. devamı da gelir büyük ihtimalle...

  kulüplerin, seyircisiz maç cezası almasının en büyük nedeni tabii ki kendi taraftarları... işte bu cezadan sorumlu taraftar, seyircisiz maçlar için hatıra biletlerden alıp, kulübe bir nebze de olsa destek sağlayabilir. diğer takım taraftarı da bu uygulamaya destek verebilirler kanımca...
 • madem sen taraftardan böyle bir bağlılık bekliyorsun o bileti de 20 liradan değil 2 liradan satacaksın. yoksa bildiğin dolandırıcılığa girer. amaç para değil tavır olmalı.
 • gerzek fenerlileri düdüklemek için geliştirilen pazarlama stratejisidir. ama mal çok.hepsini alırlar sonra da "biz takımı destekliyoruz yaaee" diye gezinirler ortada.
 • bence çok şık bir olay.

  ibadet için veya safi iyilik yapmış olmak için bi yere para bağışlarken o paranın nereye gittiğini bilmiyorsun ama "niyet önemli" diyorsun ya.
  ne farkı var ki bu olayla?

  tamam ben de galatasaraylıyım ama, hafiften empati kur.

  o adam safi fenerbahçe sevgisiyle, gönül verdiği kulübe destek olmak için istemiş o biletin çıkmasını.
  gerçek taraftar o adam.

  saygı duyuyorum şahsen.
 • fikir yönetimden değil taraftardan çıkmıştır. bu yüzden bazı gerizekalılar anlamaz. kimsenin kimseden bir şey istediği yok veren kendi veriyor, sanane dalyarak?
 • kabahatli bulunduğu için maçı seyircisiz oynama yaptırımıyla karşılaşmış kulübün, bu çok değerli ve önemli başarısını ileriki nesillere hatıra olarak taşımak amacıyla yapacağı bir girişim olabilir.

  ben galatasaray taraftarıyım ve uefa kupası'nı kazandığımız yılın avrupa maçlarınının biletleridir hatıra olarak sakladığım.