şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş yönetimindeki sevmediğim tek isim. bunu da sanırım 2 senedir falan söylüyorum. altyapıdan uzak durması gerektiğini düşünmekteydim uzundur. işin kötüsü daha da altyapıya dahil edildi.
  • hem bjk yöneticiliği hem de bjk'lı muhammed demirci'nin menajerliğini yapan tuhaf bir kişilik!
    nerede muhammed'le ilgili bir haber olsa bu beyefendi de mutlaka işin içinde oluyor.

bir başka bülent tulun örneği daha yaşıyoruz sanırım! daha siz şike, iddaa, ıvır zıvır diyin...
  • beşiktaş yonetiminden gitmesi gereken. altyapiya sokulmamasi gereken. bunun icin gerekiyorsa muhammed demirciyi de alsin gitsin. yeterki gitsin.
  • galatasaray'ın, baros'un tüm masraflarını karşılaması durumunda, kiralık olarak alabileceklerini söyleyerek, bizleri güldüren yöneticidir.

bir galatasaraylı olarak, üste para vererek, beşiktaş'ta yönetici olarak kalmasını istediğim şahsiyet.
  • beşiktaş spor kulübünde yöneticiliğinin yanında aynı zamanda istanbul ak parti il genel meclis üyesidir de.
  • http://live.sporx.com/…-barosu-alalimsxhbq292204sxq

"quaresma ile baros'u aynı kefeye koymaya çalışıyorlar. baros'u bize verebilirler, hocamız kabul ederse biz de kabul ederiz, tabii ki yıllık ücretlerinin tamamını ödemeleri şartı ile. bunun aksi bir durum olması hâlinde bu işin altında ben de başka işler ararım.
    q7 gibi bir yıldızla takası düşünenlerin aklından zoru vardır. bizim futbolcumuzla sorunlarımız olabilir, bu kimsenin ağzını sulandırmasın, beşiktaş'ta biz bunları kendi içimizde çözeriz, sorun yaşıyoruz diye bir değerimizi kimselere peşkeş çekemeyiz."

kadro dışı bıraktıkları quaresma için "q7 gibi bir yıldız" ve "bir değerimiz" gibi laflar kullanan adam. yaptığı saçma açıklamayla "yeni bjk yönetiminin en saçma açıklamalarını kim yapacak" yarışmasında iyi gidiyor.

bir de bunların başkanı "quaresma hangi takıma faydalı olmuş ki?" diyordu.
  • beşiktaş fm'de futbol komitesi üyelerini mahkemeye vereceğini açıklayan yönetici.

millet şampiyonlar liginde, uefa avrupa liglerinde boy gösteriyor, koskoca beşiktaş'ın uğraştığı şeylere bak.
  • levent erdoğan ile birlikte beşiktaş yönetiminden uzaklaştırılması gereken kişilerden birisidir.
  • bu adam beşiktaş'lıysa eğer ben siktirolup gidiyorum. şu an derin futbol da yayınlanan röportajında şöyle bir laf etmiş şahsiyet(!);

"beşiktaş'ın yeni yapılan stadında fikret orman ve yönetiminin payı %1 dir. %99 pay sayın başbakanımız ve hükümetimizindir!"

bi siktir git sus otur da adam sansınlar!
  • sms'lerinden bıktığım..