• çok temiz kalpli bir insan olduğuna inandığım kişi. son zamanlarda sosyal medyada dış görünüşü ile dalga geçen ergenleri gördükçe keyfim kaçıyor. umarım daha farklı rollerde görürüz kendisini.
  • 5-6 sene önce izmir'e tarkan gelmişti konser için. konseri, bir festival içindi ve bedavaydı. bu abimiz de konser alanında görevliydi. kalabalık içinde hemen fark ediliyordu. tee o zamanlardan bir sürü insan fotoğraf çektirmişti onu değişik buldukları için. bunu anlamasına rağmen gayet mutluydu ama o. geçen dizide görünce tanıdım hemen. hayatı olumlu yönde değişir umarım.
  • içerde dizisindeki minik lakaplı uzun boylu adam. kendisini yakinen tanımadığım için , şudur budur diyemem ama bir çok filmde kendisini görmüşlüğüm vardır. russel abi'ye bir filmde tokat atmışlığı bile vardır. yolu açık olsun.
  • tipi merhum basketbolcu huseyin alp'e de cok benzemektedir.
  • boyu 2 metreyi geçen bir abimiz. sarmaşık filmiyle ünlü oldu ama daha önce de bir dizide oynamıştı. sarmaşık filmindeki rolünde birçok sahnede var ama tek kelime konuşmuyor.
  • içerde dizisindeki minik.
  • çok tipik akromegalik bir kişiye benziyor. uzun boy ve tipik bir yüzü var. tabii gerçekten hormonlarına bakmadan, fizik muayenesini yapmadan bir şey demek doğru değil ama, inanılmaz bir şüphe oluşturuyor ilk bakışta. belki de tanısı vardır zaten. onu da bilemiyorum. yüzü tabii korkutucu gelse de, aslında çok sempatik bir abiye benziyor kendisi. allah yolunu açık etsin. önyargısız insanlarla karşılaşır hayatı boyunca umarım.

edit: imla
  • muşlu çiftçi bir anne - babanın 8 çocuğundan bir tanesidir. oyuncu olmadan önceki mesleği ise yakın korumalık.
  • sarmaşık filminde "kürt" karakterine hayat vermiş oyuncu. belki de oyuncu değildir bilemiyorum, hakkında pek bilgi bulamadım.
  • içeride dizisinde keşfettiğim oyuncu.gerçekten ürkütücü bir tipi var rolün hakkını veriyor.
hesabın var mı? giriş yap