şükela:  tümü | bugün
  • debe editine bayılan yazar.

choq sheqer yhaa.

edit: bugünkü debe'yi editlememiş, heralde 49. sıradan girdi diye.

edit2: bugünkü debe'yi editmesini bekliyorum. cnm.

edit3: sayemde debe editi illetini bırakan yazar. severek okuyoruz efem.
  • kulağından tuttuğum bi filmle geçmişe süzüldüğümüz yazar. kâh içli kâh keyifli. kadirşinas olduğuna kefil olduğum..
  • olayları hikaye etme kabiliyeti çok üst düzey bir yazar. zamanı gelip de buralar değerlenince bu entryi silip yerine apartman dikmeyi planlıyorum.

dediydi dersiniz ;)
  • badilerin badisi..
    hagi sevgisi başka hiç bir şeye benzemez..
  • sözlükte devamlı "bugün" kısmını takip edip, yeni açılmış başlıklarda @2 kasarak debe'ye oynayan yazar.
  • her bakışta entry'lerini farklı gördüğüm yazar. bi' entry 5 kere neden editlenir anlamakta güçlük çekiyorum. özelden enrty linki atıp "uplar mısın" da demişliği var. sabıkalı listemde, engel yiyebilir.
  • belçika havalimanı katliamına göbek atan debeli yazar: (bkz: #59419451).

bizdeki katliamı hangi taziye çadırına bağlayacak acaba?
  • sürekli debe'de olmasına şaşırmadığım kaliteli yazar. ayrıca gündemi iyi takip ediyor, gördüğü ve yaşadığı şeyleri çarpıtmadan sözlükte paylaşıyor. değerli paylaşımlarına dikkat edilmeli.
  • ilber ortaylı'nın darbecileri silkip atması entrysi sonrası ilber hoca'nın dava açabileceğini düşünüyorum çünkü bu yazısının da dikkat çekmek için yazılmış bir kurgu olduğu belli. lakin muhteşem araştırmacı beyinsiz ekşi yazarları kurguyu da gerçek sanarak debeye sokmuş.
    life is drunk gibi kurgu hikayeler cegevera gibi haberler yazmakla olmuyor kardeşim. en azından yapacaksan cegevera'nın tarzını iyice benimse de yazdıklarını hayali kişiler üzerinden yaz ki dava açacak biri olmasın karşında.
  • yeni trollümüz.

sözlüğe yazdığı hiçbir yazının gerçekle alakası yoktur. yok babası dövermiş, yok isveç'ten kesin dönüş yapmış, yok 12 yıldır turizm sektöründe çalışıyormuş bla bla her entry'de farklı bir kimliğe bürünüp gerçekmiş gibi anlatır, hayal gücünü başarılı bulmakla birlikte sözlük ahalisinin radarına nasıl takılmaz anlamak mümkün değil.