şükela:  tümü | bugün
  • meme kanseri tedavisi gören gencecik ve güzel mi güzel bir kız. ''kanser değil sen güçlüsün, saçların değil sen en güzelsin'' sloganıyla kanserle mücadele edip, bu hastalıktan muzdarip herkese de bu düşünceyi yerleştirmeyi amaçlamış biri. kendi instagram hesabından okuduğum yorumlara göre, tedavi gördüğü hastanede herkesin kemoterapi alırken yanındaki koltuğu kapma yarışına girilecek kadar da pozitif.
    bu da instagram hesabı:

https://www.instagram.com/seymasariibrahim/
  • yaklaşık 1 aydır takip ediyorum kendisini. insanın kendinden utanmasına neden olacak kadar guclu, pozitif,umut ve hayat dolu. ve çok güzel bir kadın.gercekten güzel ama.muhtesem saçları olsa da olmasa da çok güzel.. umarım en yakın zamanda iyileşir..güzel haberlerini alırız.
  • ınstagramdan paylastigi her fotografin altinda yepyeni bir hayat dersi veren guzeller guzeli insan. kitap cikarirsa (o guzel cumleler heba edilmemeli) imzalatmaya ilk ben gelecegim. burdan da sözümü veriyorum
  • "kirli ayaklarinla benligimde dolasmana izin vermiycem" cumlesini aklima kazitan hatun...
    ertesi gun olan 12.kemoterapiyi şerrii şerrii leydii 12 (kahkaha attim ilk okuyunca)diye karsilayan isik sacan gozleri ve eksik olmayan gulusuyle dimdik duran guclu kadin ruhparcalarin hep senin yaninda ve herzaman dualarindasin.
  • güçlü ve güzel hatun.
    insan umut doluyor instagramını gezerken. anladığım kadarıyla kanserin ağzını burnunu kırmış son yumrukları sallıyor. zaten bu kadar pozitif bu kadar güçlü olabildikten sonra aksi düşünülümezdi. bahtı hep güzel olsun.