şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
3792 entry daha
  • şeyma'cımın kızından yurtdışında gezerken yanında sürekli götüremeyeceği bir "çanta" gibi bahsettiği. kızın kuzeniyle ve ablalarıyla daha mutlu olduğunu söylediği anlar için tıklayın.

tıklamak isteyemeyenler için:
    muhabir tahminen kızın midesinin yıkanmasıyla ilgili sorular soruyor, şeyma dedikoduları inkar ediyor. sonra velayetten bahsediyor:

"öyle olması gerekiyordu öyle oldu. yok hayır, özel bir sebebi yok. zaten istanbul'da kalmamız gerekiyor, melisa'nın istanbul'da okula gitmesi gerekiyor. ben zaten hani burasını 'base' yapıp, istanbul'dan sonra hani yurtdışına git gel yapıyorum. öyle.

melisa burada daha huzurlu, kuzeniyle beraber, ablalarıyla beraber, zaten yasemin'le her gün beraberler neredeyse. kuzeniyle de öyle. öyle yani, hani güzel, mutlu.

o yüzden de öyle melisa'yı çok yanıma alamıyorum, yurtdışına götüremiyorum çünkü ben de hep 3-4 günlük seyahatlere gidiyorum ve artık şu an 5-6 yaşında olduğu için kendi istediği şeylerle, kendi arkadaşlarıyla, kendi çevresiyle olmak istiyor. o yüzden onu -hihi- çanta gibi yanımda götüremiyorum."

yadırgamıyorum, tekrar tartışma açmak istemiyorum , bu kadar konuşulmasından bana da gına geldi çünkü, ama bu röportajının sözlükte bulunması gerektiğini düşündüm. umarım verdiği kararlar kızında kötü izler bırakmaz.
  • genç olduğu dönemlerde yuva yıkan sessiz çıtır fettan karizmasıyla salınırken,

yaşı ilerleyip raf ömrü bitince mecburi olarak partilerde eğlenen çılgın dul kadına bağlayan kişi.

yabancı erkeklerle partilerde sapıtan 29-30 yaşındaki dul bir kadını neden ilgiyle izlememiz gerektiğini ve medyanın bu kadını bize neden ısrarla dayadığını anlamıyorum. yok mu yeni bir genç kız piyasada?
  • yeter artık prim yaptırmayın şu kadına hangi partide ne yapacağı kendisine kalmış dedirtendir.
  • ve azalarak bitiyor...
  • benim annem de çok seyahat ettiği için velayetimi babama vermişti, babam seyahat etmezdi, yani yılda en fazla dört beş ay dominik'e giderdi, iki üç ay da miami falan. istanbul'da okula gidebilmiş olmamı tamamen annemin velayetimden vazgeçmesine borçluyum; çünkü velayet çok seyahat eden annede olunca istanbul'da okula asla kayıt yapmıyorlardı, illa gidin az seyahat eden babaya verin de gelin diyorlardı. yıllar geçti, okul kayıtlarında durum hala böyle. hatta geçenlerde çocuğumu yazdırmayı düşündüğüm bir okulun kayıt şartnamesinde "çocuğun velayetinin az seyahat eden babada olması ve filipinli dadının refakat etmesi şartıyla çocuk isterse çok seyahat eden anneyle aynı evde ikamet edebilir ve okula kaydı kabul edilir." ifadesini gördüm. çok yazık, bizim dadımız nepal'den geldiği için çocuğu kaydettiremedik. sağlık olsun.