518 entry daha
  • neden bu kadar çok insanın takip ettiğini merak ettigim. ünlü esi vasfına sahip kadın.

bazen keşfette karşıma çıkıyor bakıyorum bir sürü like almış ama bir çok da kötü yorum.

geçenlerde hülya avşar sohbetine katılan acun " şeyma yi ben yoldan çıkardım" minvalinde bir açıklama yapıp kendisini aklamak adına bir kaç cümle kurdu. şahsen ben inandim. üzerine çok da gidilmemeli.

bu tip olaylarda 3. şahsi asla suçlu görmüyorum. eşi varken başka birine gönlü kayan kimse sorumlu odur ama bizim insanımız alışmış kadına yüklenmeye.

sevmeyen de takip etmesin allah aşkına. kim bu kadın? niye takip edelim? bunları bir sorun kendinize yahu!
  • neden bu kadar elestirildigini anlamadigim kisi. acunla birlikte diye mi kiskaniliyor. milletin de kocasi-sevgilisi aldatiyor da, onunla mi özdeslestiriyorlar olayi. yerinde mi olmak isteniyor cözemedim. kendinize bir iyilik yapin ve kadini neden yerden yere vurdugunuzu bir arastirin. sonra da kendi sorununuzu cözün.

evli veya sevgilisi olan aldatiyorsa tek suclu o aldatandir. aldattigi kisinin aldatilana karsi hicbir sorumlulugu yoktur. heh evli biriye olanin durumu nedir? yasattigi seyi eninde sonunda yasayacak olma dusuncesi ile yer bitirir kendini. ne kadar umursamaz davransa da, bilinc altinin icine etmis kendi ruhunu zehirlemistir cünkü. bosa mutlu olmayi bekler. günün birinde o korkusu da gerceklesir zaten.
4719 entry daha
hesabın var mı? giriş yap