şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3515 entry daha
 • embesile bak yüreyedur şeymaymış orta sınıfın dayatmasıymış

  aloooo ortada çocuk var seni keyif cambazı. tabi ki hayatını ona göre şekillendirecek. yapmasaymış. birlikte olmasaymış

  bu bir dayatma değil ahlaktır. ahlak konusunda en büyük bekçilik yapanlar bu kadının kölesi olmuş. feminizmi dorukta yaşayanlar tasmasını bu kadına vermiş.

  ne hayvanla ne de insanla karşılaştıracağım.

  adam evliyken karısını şeyma ile aldatmış mı? şeyma ülkenin en çok bilinen yüzlerinden birisi ile eskortlar bile kondomla korunarak ilişkiye girerken korumasız ilişkiye girmiş mi? çocuk yaptığı gibi (ki olayı tatlılaştırmak için yasak meyve derler buna da) adamı eşinden ayırmadan önce imalı storyler atmış mı? evliliği süresince çocuğu iplemeden gezmiş haftalarca festivallerde ailesinden uzakta keyif çatmış mı? ilişkilerini öyle ya da böyle sonlandırıp aldığı muhteşem tazminatla hayatta en büyük başarısı olan adam kafalamanın keyfini sürmüş mü? yetmemiş evladını ayak bağı olarak gördüğü için direkt kendi deyimi ile onu velayetini vermiş mi? ayrıldıktan çok ama çook kısa bir sonra ortalıkta farklı bir erkekle yakın fotoğrafları çıkmış mı?

  sizler dürüst ya da mantıklı insanlar değilsiniz. zaten gerçekten feminizmin tanımı ile ters düşmeseniz aldığı rekor nafakaya ve eve itiraz ederdiniz. bugün asgari ücret 2 bin tl. orta sınıf dediğimiz 5 bin tl almıyor. hali hazırda normal bir ailenin 25-30 kat üzerinde nafaka alıyor. çocukta bahane edilemez noktada onu da verdi. birde yalı kaldı kendisine.

  sizler tarihin en iğrenç varlıklarısınız nerede bedava şan şöhret yapan nerede beleş yaşayan insan varsa onların köpeğisiniz. adaletin bir kefesinin ağır basmasının tek nedeni belkide sizlersiniz. yamuk ağızlı gösteriş budalası tipler. hayatınızın en büyük olayı dürüst olmayışınız ve bundan gram utanç duymamanız.

  her konuda duyar kasan ünlüler bunlarla kah gülüp kah eğleniyor. üç kuruşluk hayatınız yokta size 10 liralık hayat sunanlara şükredin.
 • insanların, fanlarının hesabının kendisine ait olduğunu anlama yöntemi daha önce paylasilmamis fotoğraflarının paylasilmasiymis.
  ve bilin bakalım ne?

  daha önce paylasilmamis bir sürü foto seymanin bir sürü fan hesabı tarafından paylaşılıyor. yani bu kadının kendi kendisine açtığı fan hesapları 1 değil 2 değil.

  aghagsgga fena yakalandın şeyma.
  bir ınstagram kullanıcısı.
  edirne: ha tabiki gerçek fan hesapları da vardır o ayrı. ama seymanin bizzat kendi açtığı fan hesapları da var.
 • şu an ne yaptığını, neden yaptığını kendisi bile bilmiyor gibi, yada kafası hep çok iyi, son paylaştığı storylerin başka bir açıklaması olamaz.
23 entry daha