• ben ahlak bekçisi değilim ve kendisini de takip etmem ama genel bir yorum yapacağım ;
    adam evliyken sevgili hayatı yaşayıp, yasak aşk ile çocuk yap, eşinden ayırmasını sağla ve kendinle evlendir.
    üstüne adamın parasını kullanarak dünyayı gez ve sıkılınca ayrıl. 10 milyon tl tazminat ve 125 bin tl nafaka al ve sonra kendinin kanından canından çocuğuna çanta değil ki taşıyayım tarzı şeyler söyle...

bu acaba hangi medeni ülkede onay görür bir yazın bana.
  • balenciaga küpelerini parayı denkleştirip yeni alabildi zaar. hemen de etiketlemiş haspam.
  • lan bu kadına herşeyi diyin ama güzel demeyin ya. kadına bir maserati parası harcandı kaporta için hala bakireleri kudurtan falan. ayıp.
  • neredennn nereye seyma.acun’un cesme’deki yazligi neree suan kaldigin villa neree.
  • meslek : acunun eski karısı
    gelir : 125.000 tl
  • net gold digger
  • dudakları gittikçe şişiyordu...
  • ingilizce kalıp sözler yazıyor fotoğraf altlarına, kaç yabancı takipçisi varsa. kızının fotolarını paylaşırken dikkat etmeli, pis gözlere malzeme olmasın yavrucak.
  • parasi olan krolardandir. kendi parasi da degil üstelik. su an seyma subasi dimdizlak kalsa 5 kurussuz sizce insanlarin ilgisini cekebilir mi? neyle doyurur karnini?
    aldigi nafaka miktarini bilmiyorum ama yüksektir bayagi, bu kadin kendi ayaklari üzerinde durabilir mi su an dibe vursa?

hos gerci kendisine hala bir sugar daddy bulabilir. paranizla insanlarin duymasini saglayabilirsiniz fakat icten ice herkes sayginin size olmadigiini bilir. hadi seymacim itiraf et senin de aklina geliyor bu kadar insanin seni sadece paran icin cektigini.

türk kizlari zengin yasli erkeklerden cocuk yapip iligini sömürerek, parazit gibi mi yasamak istiyor? sanmiyorum. bunu söyleyen büyük ihtimalle erkek haliyle bile yasli bir amcaya kapagi atabilecek bir erkektir sadece.
  • paralel evrende bim'de kasiyer olarak çalışmaktadır
hesabın var mı? giriş yap