• eylül ve leyla için yas tutmadı diye linç edilemez. sonuçta hepimiz tepkimizi gösterip, kahrolup, hayatımıza devam ettik. kimin ne kadar üzüldüğünü kimse bilemez. ama birkaç gün evvel medyada olay olmuş ekibnizde çalışan bir genç talihsiz bir şekilde ölüyor. yani kendimi sizin yerinize koyuyorum gerçekten boğazım düğümleniyor. nasıl parti yapıp eğlenebildiz bu kadar kısa sürede hayret ettim. bir yas süreci yok mudur? aile arasında bir kutlama yeterli değil midir?

ben genelde bu başlığı hep” size ne başkalarının hayatından” diyerek okurdum. bugün ilk defa ben de burnunu soktum sanırım hayatına. aslında bana ne yine ama işte bu sefer gerçekten o dansları gördükçe çok şaşırdım. bir hafta ertelense kimse ölmezdi diye düşündüm. ama yine de bana ne.

tanım: acun ılıcalı ile evli olan sosyal medya ünlüsü.
  • https://m.ucankus.com/…subasi-tasarimlari-atasay-da
    atasay’ dan bir daha hiçbir şey almayacağım. bu arada acun’un da hiçbir programını izlemiyorum.
  • dünyanın en ev hanımı olmayan ev hanımı.
  • az önce izlediğim bi videosunda, hayatımda hiç bir zaman finali görmedim kitapları bile hep yarıda bırakıyorum hiç sonunu getirmiyorum diyerek rezilliğiyle övünen bi insan. bu tür insanı da yücelten tabiki bizleriz. yazık gerçekten.
  • yanılmıyorsam taklidini yaptığı kız merve'ydi.
    merve top model yarışmasındaki tek zenci kızdı. ve oradaki 1 kız zenci olduğu için merve'yi çok asagilamisti.
    merve bunun üzerine panik atak tarzı bir şey geçirip hastaneye kaldırıldı.

bunun üzerine merve'nin taklidini yaptı.
    yani şeyma subaşı: sadece hasta birinin taklidini yaparak onunla alay etmiyor aynı zamanda ırkçı da.

tabii o videolar bu gün yayınlanamiyor. bizzat youtuber la konuştum "neden yayinlamiyorsun?" diye.
    acun medya derhal sildiriyormus. bravo.

bir türk düşünürü değil bir tür düş ürünü.

(bkz: #78921965)
  • https://m.youtube.com/watch?v=5leh-bz_jam

4. dakikadan sonra izlenebilen kişi.
    deniz akkayanin dedikleri doğruysa yaptığı ırkçılıktan başka şey değildir.
  • esasen bacak boyu vücuduna oranla kısacıktır. ancak ayak numarası büyüktür bu kadının. dikkat edildiğinde fotoğraflarda da sürekli bir ayağını öne uzatmak suretiyle poz verir. zaten büyük olan ayağını öne doğru uzatınca da bacağı daha uzun görünür.
  • (bkz: #79428766)
  • stepford sakini gibi kadın. sanki insan versiyonunu yıllar önce klonlamışlar.
  • girişimciliği ile ve başarı hikayeleriyle her kadının hayran olduğu kişi.
hesabın var mı? giriş yap