• insanların, fanlarının hesabının kendisine ait olduğunu anlama yöntemi daha önce paylasilmamis fotoğraflarının paylasilmasiymis.
    ve bilin bakalım ne?

daha önce paylasilmamis bir sürü foto seymanin bir sürü fan hesabı tarafından paylaşılıyor. yani bu kadının kendi kendisine açtığı fan hesapları 1 değil 2 değil.

aghagsgga fena yakalandın şeyma.
    bir ınstagram kullanıcısı.
    edirne: ha tabiki gerçek fan hesapları da vardır o ayrı. ama seymanin bizzat kendi açtığı fan hesapları da var.
  • şu an ne yaptığını, neden yaptığını kendisi bile bilmiyor gibi, yada kafası hep çok iyi, son paylaştığı storylerin başka bir açıklaması olamaz.
  • küçük bir çocuk evde annesinin verdiği partide içine madde katılmış içeceği içiyor ve hastanelik oluyor. bu olay yurt dışında olsa, çocuğa devlet el koyar, velayeti anneden de babadan da alır.
  • evde vermiş olduğu partide bir kız arkadaşının içine mdma olan uyuşturucu madde koyduğu kolayı kızı melisa içince hastahaneye kaldırmışlar. ilkten pastadan zehirlendi demişler fakat gerçek ortaya çıkınca acun abimiz hemen velayeti almış
  • benim anlamadığım bu kadının çocugu öldürmeye teşebbüsten ceza almaması.
    herkesin tartıştığı tek konu,yok acun velayeti aldı yok nafaka ödemeyecek.
    ortada resmen büyük bir suç var ve kimse sikayetçi olmuyor.

yani ben bir gün gidip dört yaşındaki çocuğa uyuşturucu versem hemen hapse atarlar ama kadın elini kolunu sallayarak ortada dolaşıyor.

şu kadın almanya da yaşasaydı devlet çocugu elinden almakla kalmaz aynı zamanda cezasını da verirdi.

beyni ve kalbi çalışmayan iki ayaklı birisi.
  • kitap yazıcağını düşünüyorum son story'sinden anladığıma göre, kızlarımız için güzel bir guide kitabı olur artık.
  • son hikayesinde paylaştığı fotoğrafta bizlere özenle mesaj vermiş , benim de mesajını almış olduğum kişi.

günlüğünden yakaladıklarım; “eylül 2015/zaman ne hızlı geçiyor.. padikür manikür.. 1 ay 4 gün.. kaderde ne yazdığı... evet ama bazen.. acun’un... zamanlarda gülecek.. başkasıyla ol... ayrıldım... ayaklarıma.. sevdiğine... yoktur ki.. hep sevdim.. “

kitap yazıyorsa adını “bu hale nasıl geldim” mi koyacak acaba.
  • "ablam çok kitap okur, evinde kitaplık bile var," diyen kız kitap yazıyormuş ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah

vay aq yaaa, evinde kitaplık varmış, inanabiliyor musunuz?

kitaplar da nilgün bodur değilse ne olayım.

yaz ablam yaz, bu ülkede her şey olabilirsin ama rezil olamazsın.
  • kitap yazmayan, şu sektörün içine sıçmayan bir kendisi kalmıştı. sonunda el attığı için memnunum hatta bence geç bile kaldı. bizi o güzel bilgilerinden bunca zaman mahrum bıraktığı için kendisinden utanmalı
  • yazacağı hede "nasıl çağatay akman oldum" ile beraber bu yüzyılın başyapıtları arasına girecektir. nobel'de kapışacakları için gurur duyuyorum.
hesabın var mı? giriş yap