• dünyanın yeni bir büyük savaşın eşiğinde olduğu, gencecik üniversitelilerin açlıktan canına kıydığı bu boktan günlerde şeyma subaşı hanımefendi yine çok önemli bir gündemle karşımıza çıkmış. kendisi ibiza'ya aktarmalı uçmaktan bıktığı için thy'ye önemli bir çağrıda bulunmuş ve ibiza'ya direkt sefer asddfdddgfg.. midem bulandı daha fazla yazamıyorum.

link
  • thy yetkilileri: (bkz: şeyma subaşı kim amk)
  • şeyma şu başı, şu da kökü.
    saçma sapan istektir.
  • (bkz: beklenen esprinin bir türlü gelmemesi)

çünkü ortada komik bir durum olmaması. şımarık ve hezeyanlı bir ham kişiliğin ara ara gündeme gelme çabalarına bir yenisini eklemesi. kadının istediği tam da bu zaten. çünkü gündeme gelebileceği yetkin olduğu bir alan içeriği yok. varsa yoksa lümpen trollük.
  • içimizi acıtan çağrı. “bizi bu çileden kurtarın” demiş hem de.

(bkz: çileni seveyim)
  • thy sana söylüyorum acun sen anla demiş resmen. kızları çok yoruluyormuş acun artık bir uçak alıver şu garibana. sevgilisi italyan mıydı fransız mıydı neydi. hafta sonu kaçamağına rahat gitsinler oğlanın memleketine.
  • şeyma az dur allasen zaten ortalık karışık. kadın nasıl gündem olacağını şaşırdı. en kısa zamanda hayatımızdan çıkman dileğiyle
  • kıyamam sana sen eziyet mi çekiyorsun demek. thy yetkililerine çağrımdır ibiza'ya direkt uçuşları hemen başlatın ve bu açlıktan ve işsizlikten intihar eden insanların sesini duyun.
  • birileri bayağı uçuşa geçmiş zaten thy ye ihtiyaç kalmamış. maalesef milletim ikiye ayrılmış durumda, 1: emeği ile hayatta kalmaya çabalayanlar. 2: emeksiz elde ettiği hayatını şımarıkça gözümüze sokanlar.
hesabın var mı? giriş yap