• https://twitter.com/…ise/status/1068784500719722496

şeyma hanım ne bu? ayrıldım ama umrumda değil mesajı mı, boşandım yeni taliplerimi bekliyorum tarzında çiftleşme dansı gibi bişey mi, ha yoksa 125 nafakayı cukkaladım keyifler gıcır mesajı mı? ne bu allasen.

acun da suç ama. yani bu kadar sığ bu kadar iq su düşük bi insanla niye böyle bi yola çıkarsın. acunu zeki bilirdim ya. gerçi bence zeki ki daha fazla çekemedi hanfendiyi. yanlış hesap bağdattan döner misali işte.hatta sanki zorda kaldı da evlendi ve boşandı gibi bişey bile olabilir.onu bunu bilmem de acunun bundan sonra başının ağrıyacağı kesin. bu kadın böyle durmaz. önümüzdeki dönemde türk magazinine ne malzemeler verecek göreceğiz hepimiz.
  • birseyler gösterecek gibi sonra vazgeçiyor. sonra yeniden gösterecek gibi görünüp ne olduğunu anlamadan video bitiyor.
    kararsız bir video olmus, bir karar ver yani ...
  • info.seymasubası@gmail.com
  • (bkz: bize ne)
    peki bunun başlık açacak kadar önemli olmasının sebebi nedir? sıçsa şeyma subaşı'nın sıçması diye başlık açıyorsunuz.
  • dergi cekimi sahne arkasi videosu, normal.
  • gayet beğendiğim video.

şeyma reis için belli ki yeni bir dönem başlıyor ve format değişikliğine gidiliyor. valla ben de instagram'dan takibe bastım en sonunda...
  • ulan kezban tenceren kaynıyor maymunun oynuyor!
    tamam anladık la koymadı taaam taaam..
  • o anlamsız video için en az 10 bin kağıt almıştır sen hala çeneni yor.
  • önce bi silikon yaptırıp sonra biraz daha açması lazım, öyle daha başarılı olur.
hesabın var mı? giriş yap