şükela:  tümü | bugün
  • oldukça beğendiğim paylaşımlar: https://streamable.com/uuk9s

şu burning man orijinalinden çok farklı bir hale geldiği doğrudur da orada icra edilen performanslar her sene hala muhteşem.

tüm gün asgari ücret ve akp muhabbeti yapan sözlükçüler anlamaz. şeyma subaşı ortalama sözlükçünün çok üzerinde bir hayat yaşıyor. aferin kendisine.
  • üst edit: “namaz kılarken çok ağlamış ve artık sosyallikten namaz kılamayan” siyasal islamın kadın formunu savunuyorsunuz. komik
    sahip olduğu yaşama ben de sahip olabilirim fakat herkesin nefretini kazanmadan sahip olurum. kendisi gibi beş vakit namaz kıldığımı iddia edip haplanmam ve ya yüzü olduğum markanın lansmanına davet edilmemezlik yaşamam. arada fark var.
    edit: ayrıca koca parası yemeyecek kadar onurum da var. burada 10 posta türk kadınına düğün masrafı kitlediği için saydırıp bu kadını öven yazarlara selam olsun.
    edit: saldırmışsınız. insanlar eşleriyle para paylaşabilir evet fakat tamamiyle eşine bağlı yaşayıp ortalıkta işkadınıyım diye do la şa maz sın. biz burada kadınlar ekonomik özgürlük elde etsin adamlara muhtaç olmasınlar diye uğraşıyoruz bu kadın çürütüyor yazıp çizdiğimiz her şeyi.
    sahip olduğu yaşama sahip olmak derken kastettiğim yılda üç festivale katılıp beş kez yurtdışına çıkıp designer giyinip spor arabaya binmek ki bunda abartacak bir şey yok. dm atmayın size malvarlığımı dökecek değilim sadece bu sonradan görme içinden varoş kadını bana savunacak kadar ne yaşadınız merak ediyorum. parayla tutulmuşsunuz herhalde.
    yine edit: evli biriyle 9 sene birlikte olup boşandıktan sonra eski karısına zorbalık yapan birini savunuyorsunuz. kendinize gelin.
    alaçatı’da barzo gibi beach’e gitmiyor diyenler için geçenlerde kendisi fin’deydi. izdiham çekmemek için çekip koymuyor.
  • yüce yaradanın kadınlara bahşettiği organı türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde en yararlı biçimde kullanan kadın
  • gold digger olacaksanız da böyle olun kızlar. en azından barzo gibi alaçatı'da beach club'a gitmiyor.
  • storylerden birinde rony seikaly 'yi görünce tebessüm ettiğim paylaşımlardır

rony ve şeyma
  • 85 milyon yurek tek soru. sen o mayoyla o dansi yaparken kocan bu paylasimlarina ne tepki veriyor acaba?
  • klasik kocası zengin kendisi barzo türk kadını profili
  • ulan helal olsun sana, saçma sapan yerlerde gezinip durmuyor en azından ama şu ortamlara baksana amk , ben bilgisayar başında otururken canım çekti . fakirliğin gözü kör olsun, yemek saati geldi gidip çorba içeyim bari...