şükela:  tümü | bugün
  • maddi çöküşünün en büyük kanıtıdır. geçmiş röportajlarında iphone hafızası dolunca yenisini aldığı iddialarına gülerek yanıt veren şeyma subaşı, pro max aylar öncesine çıkmış olmasına rağmen hala alamamıştır. hayat bize ne yapmaz diye düşünerek ibret almamız gereken bir hadisedir. kullandığı telefonu storye rahatça görebilirsiniz. sanırım hala x kullanıyor.
  • ben de buna dikkat ediyordum. niye almadı diye düşünüp duruyordum. demek ki tek işsiz ben değilmişim. derdimizi kaktırayım.
  • sadece fakirler son çıkan telefonu hemen alır ı bilmeyen yazar beyanı. zenginlere bir süre sonra hediye gelir. zenginler böyle ufak tefek şeylere para harcamazlar.
  • sıla'ya kanıp oppo aldıysa demek...
  • aylik gelirinin 10da birini telefona verseydi ne yer ne icerdi 29 gun
  • neden bunun hakkında bi başlık açılır ki, bomboş insanlar bu sayede ünlü oluyor, reklamcıları hazır nasıl olsa
  • kızının fotoğrafını daha iyi çekmek için acundan para isteme fikri aklına daha gelmemiştir. sebebi budur.
  • sonra bu kadın niye bu kadar gösterişe meraklı? sevmem etmem kendisini ama kadın bu haldeyse buna sebep olanlar da bu başlık sahibi ve türevleridir.