• takdir ettim. bakın okumamış olabilirsiniz ama şeyma subaşı gerçekten de gerek karakteri gerekse edebi kişiliği sebebiyle memleketin yetiştirdiği güzide şahsdşzdasd...
  • acun'dan koparttığı paralarla 40 bin kitabın tamamına yakınını kendisi almıştır.

edit. imlâ
  • alanlara şeyman yu denilesi haberdir.
    edit: imla
  • kylie jenner kozmetikten nasıl bu kadar parayı buldu zannediyorsunuz?
    jenner'in yaş kitlesinde pek çok instagram kullanıcısı olmasından ve onlara ürün pazarlamanın çok daha kolay olmasından.
    kendini ergenlere pazarlamayı bilen parasız kalmaz.
  • ben 20-25 baskı gibi bir rakama ulaşacağını düşünüyorum. yaklaşık 1 milyon civarı satması lazım. türkiye nüfusuna göre normal rakamlar. düşük zekalı insan kaynağımız azımsanmayacak seviyede.
  • lan 40 bin falan saattigi yok yalan haber. basligi acan da editlemis okusaniza amk. ılk baskisi haziran 2019 da yapilmis kitabin kunyesinde her baskinin 2000 adet oldugu yazilmis. nasil 40 bin satabilir amk ?

bu sozlukte okumadan yorum yapma hastaligi beni oldurecek.

olsa olsa 400 tane satmistir.
  • suriyelilerle birlikte gönderilmesi gereken kırk bin kişi.
  • yarısından fazlasını kendi, eşi, dostu vs almıştır. çok kafaya takmayın. bu parasızlıkta en gerizekalısı bile gidip para vermez.
  • 40 bin he muazzam rakam, tuvalette şampuan etiketi okurum daha iyi.
  • ben kitap yazarak keriz silkelemek istesem, param da olsa şöyle yapardım.

ilk baskı olarak 40.000 adet kitap bastırırdım, sonra hepsini kendim piyasadan alarak toplatırdım. bunu fark eden elinde tuzlukla gelen ekşici bunu sözlüğe taşırdı.

reklam sayesinde gelsin 2.,3.,4....... baskılar
hesabın var mı? giriş yap