*

şükela:  tümü | bugün
  • evet başlıkta okuduğunuz gibi şeyma subaşı'nın "sadece şeyma" adlı kitabının kısa süre içerisinde 40 bin adet sattığı olayıdır.
    ünlü fenomen, kitabının çok satmasının ardından kitabının tamamına yakınının satıldığını duyurdu ve ikinci baskıyı da bizlere müjdeledi :) kaynak

edit: sanırım hepimiz clickbait'e kurban gittik.
    (bkz: şeyma subaşı'nın kitabının 40 bin adet satmaması)
  • takdir ettim. bakın okumamış olabilirsiniz ama şeyma subaşı gerçekten de gerek karakteri gerekse edebi kişiliği sebebiyle memleketin yetiştirdiği güzide şahsdşzdasd...
  • ülkece geri kalmışlığımızın göstergesi nedir sorusunun cevabı.
  • acun'dan koparttığı paralarla 40 bin kitabın tamamına yakınını kendisi almıştır.

edit. imlâ
  • yarısından fazlasını kendi, eşi, dostu vs almıştır. çok kafaya takmayın. bu parasızlıkta en gerizekalısı bile gidip para vermez.
  • (bkz: uydurma)

kitapyurdunda kaç tane satıldığı gözüküyor kitapların. tek başına bir ölçüt olmasa da bence kesinlikle belirleyici. orada da yalan olmasın 100-200 arası bir şeydi diye hatırlıyorum. gerçi bir tane bile gereksiz olabilir ama şeymanın kitabını aldım diye video çeken booktuber arkadaşlar olduğu için bu kadarı olabilir gibi geldi.

ha bir de bence kendi satın almıştır. ilk baskı da bin tane falan basıldıysa; ikinci baskıya da gün doğmuştur. sonra üçüncünün hatrı kalmasın denir. vesaire vesaire. wattpad kitapları okuyan bir nesilde bile çok merak uyandıracağını düşünmüyorum çünkü.
  • alanlara şeyman yu denilesi haberdir.
    edit: imla
  • (bkz: türkiye'den siktir olup gitmek).bu ülke sınırlarını terk etmek için bir sebep daha.bu kitabı edinenler bu kadar mı hiçbir şey üretmeyip koca parası yemek istiyorsunuz.eminim normalde kitap okuma alışkanlığınız bile yok.bu ülkedeki insanların cahilliği bezdirdi.cahillik soluya soluya ciğerleriniz değil beyinleriniz yandı sanırım.
  • bu kitap az satarsa problem olur . kendi kitlesi var
  • keşke satın alanların isimlerini açıklasalar da kimden uzak duracağımızı bilsek