şükela:  tümü | bugün
  • zerre kadar haber değeri olmamasına karşın haber yapılmış eylem. hem de son derece enteresan bir başlıkla*
    (bkz: evli ve sevgilili) bunun daha fazla haber değeri taşıdığına eminim.

son derece samimiyetsizdir.
  • bana ; " dibe vuran insanların, kapanması " durumunu çağrıştırmıştır.
  • herkesin dini,görüşü,ahlak anlayışı,selfiesi kendine arkadaş!lakin bu hatun hanımı tanımam başlığı görünce arama moturuna adını yazdım bikinili resimleriyle karşıma çıktı,türbanlı resminin altınada yaşadığım dinle insanları etkiliyebiliyorsam ne mutlu bana tarzında bişiler yazmış.bu nasıl bir çelişkidir anlam veremedim doğrusu?insanlar hangi resimden nasıl etkileniceğini benim gibi şaşırmaz umarım...
  • “akşam namazımı kılmadan önce melissa’mın odasında yanına yatıp resim çektim ve sizinle paylaşmak istedim, bu kadar. yaşadığım dini gösterip biraz da olsun buna özendiriyorsam ne mutlu bana” yazmış.

valla yavrucum zengin ve evli biriyle yasak aşk yaşayıp gününü gün ederek, kolay yoldan paraya kavuşarak zaten kızlarımıza yeterli özendirmeyi gerçekleştirdin.
  • olur da acun ile nikah masasına oturursa 'başbakan'a saygımızdan ötürü düğünde alkol servisi yapılmayacak' benzeri samimiyetsiz bi açıklama yapacaklarının ilk sinyalini veren eylemdir.
  • dinen ibadetin de kabahatin de gizli kalması gerektiğini bilmemesinden ileri gelir.
  • melek subasi selfie cekseydi haber olurdu bu haliyle tam bi reklam dedigim samimiyetsiz eylem.

ayrica

(bkz: fuck your religion and faith)
  • evlilik dışı çocuk yapıp, bundan hiç rahatsızlık duymayan birinin, türbanı nasıl aşağıladığını, nasıl yerlere soktuğunu anlatan hareket. - yazar burada aşık olmanıza karşı bir laf etmiyor, sadece bunu gündeme getirme şeklinin yanlış olduğuna inanıyor-

devir sizin devriniz, yiyin bakalım, yapın yerinizi, gün gelecek, her şey değişecek.
    yeni moda bu, şeyma subaşı ilk değildir maalesef. burcu çetinkaya'nın tesettüre girmesiolayında da aynen şöyle demiştik:
  • bide sosyal mesaj vermiş gençleri özendirdiysem ne güzel falan.. düşünmek için hangi organını kullandığı belli olmayan bi kadın hala bak hala diyorum evli olan bir adamdan çocuk peydahlamışsın insanların dini duygularını sömürmeye çalışıyorsun. sen örnek olma gözünü seveyim belki de son kişisin.