• şuradan izleyebileceğiniz iddia

şeyma subaşı'nın özel hayatıdır.

arabada kokain çeken akpli var da kokain çeken şeyma subaşı neden olmasın?

torbacısı sırma saçlı bir adam olabilir mi ? diye merak etmiyor da değilim.
  • acun ucuz kurtuldun oğlum.
    kızını da al bu müptezel hafif kadından..

aldığı nafaka ile hem gönlünü hem kafasını hoş tutuyor.
    ulan bu kadar karaktersiz kadın görmedim ben ya.

halk da acun gibi gerçi.
    ödediği vergiler ile arabalarda pudra şekeri içen siyasi ve çocukları ile dolu ülke amk

tek fark acunun umrunda değil, bizim aklımızdan çıkmıyor
  • (bkz: enfiye)
  • acun kizini seymanin yanindan alir, nafakayi da keser
  • pudra şekeri olmasın. dikkat edin.
  • abi bunu tahmin edemeyen var mıydı sahiden
  • kızının velayetini * kaybetmesi ile sonuçlanacak olaydır. hiçbir hakim kokainman bir müptezelde velayet bırakmaz. acunun avukatları ellerini ovuşturmaya başlayabilir. *

edit: mesajlar şelale oldu velayet şeymada değilmiş. o zaman yoksulluk nafakası kesilsin yoksulun ne işi olur kokain ile sentetik kullanması gerekirdi *
  • yılların keşinin bi videosu çıktı diye bu kadar olay olması hayret bişey yani.
  • daha cocuk yasta okudugum bir kitaptaki yazilanlari aklima getiren, talihsiz bir durum;

“gerçekten çok şanslıyım, çünkü mutsuzluğumu bedavaya getiriyorum,” derdi bir berduş. “kimileri her gün on iki saat çalışarak ve kucak dolusu dolar harcayarak bu hale geliyorlar.”

yine de gerçek fakirler fakirliklerinin çilelerine, zenginlerin zenginliklerinin çilelerine katlandıklarından daha iyi katlanırlar.

örneğin, hayatından bezmiş her bin fakirden sadece bir tanesi çıkışı haklı olarak fuhuş veya uyuşturucuda ararken, hayatından bezmiş her bin zenginin en az elli tanesinin bu alemlerin gediklileri olduklarından emin olabilirsiniz.

ama fakir, fuhuş ve uyuşturucunun hiç olmazsa keyfini çıkarır; son damlasına kadar. zenginin ise canı bunlardan da sıkılmıştır.

fakirliğe katlanmak daha kolay olmalı. bakıyorum milyonlarca insan her gün sabah yedi akşam yedi, sessiz sedasız katlanıyor.

zenginliğe katlanmak ise çok daha meşakatlidir. haftada bir seans psikoterapi, iki seans aerobik ve yedi gram kokainle ancak ayakta durabiliyorlar...

(bkz: şeytanın fısıldadıkları)
hesabın var mı? giriş yap