şükela:  tümü | bugün
 • doğum tarihi 80 lerden önce olanlar için sinemada: (bkz: üç film birden)
  doğum tarihi 80-90 yılları civarı olanlar için evde: (bkz: vhs) (bkz: beta)
  doğum tarihi 90 larden sonra olanlar için is muhtemelen evde yada arkadaş evinde: (bkz: cd) (bkz: dvd)

  gibi yollarla seyredilen filmlerdir.
 • çoğu kişice hatırlanmaz.

  edit: (bkz: başlık başa kaldıktan sonra yapılan edit)

  edit: başlık baştan alındıktan sonra yapılan edit.
 • sanırım birkaç dakika kadar seyredilebilmişti.
 • 8 yaşımda arkadaşlarımızla birlikte komşumuz olan inekçi mehmet amcanın işlettiği kahvenin arka tarafında bulunan dışından maviye boyanmış camı kazıyarak cumartesi sabahı izlediğim filmdir.

  adını hatırlamıyorum ama başroldeki delikanlı mehmet aslantuğ'a çok benziyordu.
 • bir geleneğin başlangıcıdır.
 • esas adını hatırlamıyorum ama teyzemin oğlu kamuflaj olsun diye vhs videonun üstüne "arjantin-brezilya dünya kupası finali" yazmıştı. zaten o sayede ilgimi çekmiş, kasedi videoya takmıştım.
 • 10 lu yaşlarda evde izlediğim (vhs) ne kadar ileri gidebileceklerini merakla beklediğim ve ilk kez yetişkin kadın/erkek cinsel organı gördüğüm film olmuştur. pornoların geneli gibi alman yapımıydı. matthias diye inleyen abla hala aklımdan çıkmaz.

  (bkz: bu da böyle bir anımdır)
 • (bkz: pussyman)

  ilk olmasına rağmen izlediğim en güzellerinden biriydi...
  iyi denk gelmiş.
 • hatırlarım. dün gibi. ilçede bulunan 2 film birden sinemalarından birindeydi. daha ortaokula gidiyoruz. binbir korkuyla, birisi görecek diye saklana saklana gidiyoruz sinemaya. içerde tahta sandalyeler. daha içeri girerken dakika 1, gol 1. yan komşu niyazi abi'yi görüyorum içerde. ben hemen saklanmaya çalışıyorum, o da beni görmemezlikten geliyor. tam yerime oturucam bir bakıyorum yine bizim sokaktan isa abi. bu bahsettiğim adamlar da o zamanlar 40-45 yaşlarında. evli çoluk çocuk sahibi. ama işte orada eşitleniyoruz. amaç aynı. çıplak kadın görmek. veee film başlıyor. başrolde bülent kayabaş. zengin bir adamın şoförü rolünde. her gece evin hizmetçisini bafiliyor. ama hedefinde evin hanımı var. sürekli utanmadan, o sabit bakışlarıyla evin hanımına da asılıyor, açıkça "gel seni de becereyim" diyor. evin hanımı zaten her gece gizlice izliyor onları sevişirken. aklımda kalan en önemli replik ise bülent kayabaş'tan evin hanımına söylenen şu sözler "her gece hizmetçiyi doyuruyorum, seni de doyurayım".... evet doyuruyor da....

  bunları yıllar sonra psikoloğuma anlattım. bülent kayabaş'la yüzleşmem gerektiğini söyledi. eğer yüzleşmezsem doyurmaya devam edecekmişim. te allaam.

hesabın var mı? giriş yap