şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar daha. hoşgeldin deluğanlı.
  • kardeş göztepe'nin kardeş yazarıdır. ıssız koytu köşelerden and olsun ki dönecek ve ilk iş size sarılacağız.

(bkz: sakaryalı)
  • karakteri hakkında fikir vermesi açısından;

(bkz: #59799814) 2016'nın 4. ayında turkcell & ensar vakfı ilişkisine ithafen.
    (bkz: #64385148) 2016'nın 11. ayının sonunda.

sözleşmesinin bittiği hatırlatınca, eylül 2018'e kadar sözleşmesi olduğunu bildiriyor.
    entryler silinirse ekran görüntülerini yükleyebilirim.
  • şeytan bir melek olmadığından, yanlış bir artalan bilgisi üzerine edinilmiş bir rumuzdur.
  • şeytan da bir melektir önermesi için seytan da bir melektir adlı yazarın nick altını kullananları gözler önüne seren yazar.
    ulan daha türkçe okumayı bilmiyorsunuz sığırlar, neyin tartışması bu?
  • şu ayet, bütün meleklerin “cin” olduğunu açıkça göstermektedir:

“bir gün meleklere: ‘âdem’e secde edin’ demiştik. onlar hemen secdeye kapandılar; ama iblis onu yapmadı. o da o cinlerden (görünmez varlıklardan) idi; ama rabbinin emrinden çıktı. şimdi onu ve onun soyunu sizinle benim aramda dostlar olarak mı tutuyorsunuz? hâlbuki o size düşmandır. yanlış yapanlar için ne kötü bir değiş tokuştur bu!” (kehf, 18/50)

yukarıdaki ayetin “…o da cinlerden (görünmez varlıklardan) idi ama rabbinin emrinden çıktı” ifadesi, diğer cinlerin emirden çıkmadığını gösterir. işte allah’ın emrinden çıkmayanlar da meleklerdir
  • hizmet aldığım gsm operatörünü değiştirmediğim için linç edilmişim. asla da değiştirmeyi düşünmüyorum. diğer firmaların internet bağlantılarından tutun cekim hizmetlerine kadar rezalet.

keten prens : izmirliyim. sonuna kadar atatürkçüyüm. bizler bir koli makarnaya ya da bir ton kömüre oyumuzu asla satmayız.

theli: benim hangi gsm operatörünü ne şekilde kullanacağım seni asla ilgilendirmez, zamanında geçmeyi düşünmüştüm, geldim gördüm, her ikisininde internet kalitesi vs. berbat. bu işi gene en iyi yapan maalesef ki turkcel..

gsm operatörünü değiştirmediği için linç edilmeye çalışan yazar.