şükela:  tümü | bugün
  • iğrenç heriflerin iğrenç bahanesi.

bağdat caddesinde yaşanan tecavüz dehşeti haberine konu tecavüzcü şoförün verdiği beyan. işi biliyor tabii din allah yapmayın, şeytana uydum diyip indirimleri toplama derdinde.

http://www.hurriyet.com.tr/…ecavuz-dehseti-40045189
  • "şeytana uydum, pişmanım"

sana o "şeytan" bahanesini öğretenlerin mezarına benim köpeğim işesin.
    sütübozuk insan kırması.
  • sözlükte dini eğitim almayanlarda tecavüz eğilimdeki artış şeklinde açılmış bir başlık gördüm. şeytanı da icat eden din ise eğer, ağır bir suç işledikten sonra 'sözde inandıkları tanrı'ya sığınmak yerine neden şeytana suç atıyorlar ? şeytan kim biliyor musun, tecavüzcü yaratık ? çok uzaklarda arama şeytan senin içindeki pis duyguların ve saplantıların tamamı. ama dur sen buna da "nefis" dersin şimdi, onu da inandığın allah koydu değil mi içine ?

ayrıca dinsizlikle suçladığınız o batı ve uzak doğu toplumlarında bu tür olaylar, yine var evet ama sayıca daha az. elbette durumun vahametini sayıya göre değerlendirmeyeceğiz. olayların engellenmesi için en ağır yaptırım neyse o uygulanmalı, buradaki kastımın ağırlaştırılmış müebbet olmadığı açık. devletin temel varlık sebebi vatandaşının canını, malını ve ırzını korumaktır, başka hiç bir şey değil. çünkü devlet yeri geldiğinde canını almakla birlikte ölene kadar da paranı "vergi" adı altında alıyor. pekala şimdi, tecavüze uğrayan bireylerin vergileriyle tecavüzcüleri hapishanede mi besleyeceğiz ?

edit: imlâ.
  • (bkz: niyet ettim tecavüze uydum şeytana)

dindar da bi abi belliki bu orospunun çocuğu.
    şaşırmadık.
    ne çok arttı bu sapıklıklar bilmem farkında mısınız? bu işin önü nasıl alınacak yetkililerin niye sikinde değil bu durum? yakında bu orospu çocukları seni beni bırakır mezar kazıp ölü siker. yeterki bişey sikebilsin.
    bu orospu çocuklarını itlaf etmediğimiz sürece bir korku yayman mümkün değil, hiç bilgisayarının başında oturup empatiden bi haber şekilde duyar kasıp "ama o da insan" demeye gerek yok. bunlar insan değil kardeşim. bunları insanlığa faydalı işlerde kullanmak lazım endüstriel fabrikaların fırınlarına odun olarak kullanılabilir. hem maliyetsiz.

adamın korkacağı ne var bu amına kodumunun adalet sisteminde? takım elbise indirimi, iyi hal indirimi, "şeytana uydum" indirimi.

ben bunlara indirim veren hakimlerin vicdanını sikeyim.
    -hakim bey rızası vardı görüyon, yoksa öldürürdük herhalde. salın beni, mağdurum.
    + sanık haklı, öldürmediğine göre kızın rızası var. kardeşim kusura bakma seni de buraya kadar yorduk. gerçi öldürsende gene bi kılıf uydurur cezanı düşürürdük.

madem işkenceye öldürmeye kıyamıyosun biricik tecavüzcünü, o zaman sikini taşağını kestir yolla madenlere ömür boyu taş çıkarsın karın tokluğuna. adalet sistemimiz hem ceza veremiyor hem bu sikikleri insanlığa faydalı kullanamıyor. en tehlikeli madenlerde sadece bu piçleri çalıştır orda ölürse de ölsün amın evladı.

edit: adam hakkaten daha önce buraya yazdığım gibi kendi isteğiyle beraber olduk diye savunma yapmış.
  • böyle insanlar bu tür dini terimler kullanıyorlar ya sözde bu insanları yaratan tanrıya da sözde ona bu aklı veren şeytanı da bu pisliği yapan sözde insanı da göt damarından önce kan alıp sonra kızgın sopa sokacaksın. tecavüz işini yapan o iğrenç uzvunu da alıp kıyma makinesine sokacaksın acı içinde gebersin döl israfı.
  • tecavuz sucunda, suclunun suçu baska birine/birseye (mağdura/şeytan'a) itelemesi durumunda cezasinin agirlastirilmasi ile cozulebilecek durum.
  • ne yazık ki bu tarz sığınmacı söylemlerle bu iğrençlikler meşrulaştırılıyor. bunu biraz daha ileri götürdüğümüzde ''allah azdırıp şaşırtmasın'' denmekte ve olayın üstü kapanmaktadır.
  • şeytanın bile aklına gelmeyecek bahane.

(bkz: şeytan siksin seni)
  • bir gün şeytan insanlara uyup bu tarz tecavuzculere tecavüz etse diye dilediğim, dua ettiğim hadise