şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bardakların üzerine resimler çizerek dünyayı gezmeyi amaç edinmiş bir arkadaş.

gittiği yerlerde sembol haline gelmiş yapıları, şahısları, nesneleri vs. bardaklar üzerine resmetmekte kendisi.
    instagram hesabı
    internet sitesi

gezip gördüğü yerler dışında gündemde ne varsa onu da sanatına yansıtmakta gayet başarılı:
    münir özkul bardağı
    arifv216 bardağı

son birkaç yıldır en çok imrendiğim, hayranlık ve saygı duyduğum insan. bunda meslektaşım olmasının ve aynı zamanda resim yeteneğine ve gezgin ruhuna sahip olmasının büyük etkisi var. az çok resim çizebiliyorum ve hayatta en büyük tutkum gezmek (idi). insanlar ne güzel işler yapıyorlar, bense ot gibi yaşıyorum. motivasyonum sıfır, kafa dağıtmak için çizmekten ve hatta gezmekten bile vazgeçtim. işte bu sebeplerden bu arkadaşa ayrı bir saygı duyuyorum. yakın zamanda kendisinden bardak sipariş ederek "ben yapamıyorum/yapmıyorum ulan bari o yapsın" diye destek olacağım. sevgi ve saygılarımla.
  • hayallerinin peşinden gidip başarılı olmuş kardeşimiz. kendisini instagram ve youtube'dan takip ediyorum, gayet eğlenceli içerikler paylaşıyor. hem çiziyor, hem dünyayı geziyor ve bunu youtube kanalına yüklüyor.

son zamanlarda (bkz: abdullah kiğılı) (bkz: ezhel) (bkz: ilber ortaylı) ve (bkz: nusr-et) gibi isimlere yaptığı bardaklar ve bu bardakları onlara ulaştırıp fotoğraflarını çekmesi çoğu insanın dikkatini çekti ve çekmeye de devam ediyor. kendisine başarılar diliyor, hayallerinin peşinden gitmeye devam etmesini temenni ediyorum