• atanamamış şeyma subaşı, belki yakında atanır.
  • acun bunu da alir yakinda takilirlar seymacundestina
  • şu an aydınlanma yaşıyorum kendinizi sevin herşey sizsiniz gibisinden spirituel aydınlanma yaşasa da benim aklıma malesef şeyma acun evliliği öncesi attığı acunla özel resimlerimiz var onları yayınlayacam tribi ve şeyma ya bekle ve gör diye gözdağı vermesi geliyor kusura bakmasın. ayrıca şeyma ile aynı ortamlarda çekildiği resimler internete düşmüştü haha
  • acun ılıcalı evlendiğinden beri triplerde olan melek.
  • buralar degerlenebilir, yer tutmak lazim.
  • bacagindaki moru paylasmasi ile yakin bir tarihte malum ikili arasinda bir catisma gorebilecegimize dair sinyal cakan abladir. hani derler ya, oyle saca boyle tarak diye, yasak iliski yasarken gizlenmeyen bunyelere sanirim karmanin cevabi bu kiz. tabii olan yine bu kizlara olacak, para babalari utanmayacak, geri adim atmayacak tabii ki.
  • (bkz: buraya reklam alınır) yakında acundan çocuk yapar hayatı kurtulur bu ablanın
  • uluslararası çalışan bir diğer ablamız :). bu az ünlümümsü ucuz kızların yurtdışında belirli (!) sebeplerle para kazanması manasız, acınası, üretimsiz, başkalarına mecbur, günahkar ve tehlikeli değil mi? hayır trde kalsan nolcak fazla mı tanınıyosun. ay çok üzülüyorum gençliğinize yaa, bu merve taşkın cansel çördük resmen şey uğruna gittiler lan :'). darısı melisa yanık ' a da, onda da o dil, eğitim ve cesaret yok. yaşayamaz zaten o.
  • şu sıralar twitch'in abaza kitlesi ile takipçi kasmak derdinde olan ve bigbosslayf adını verdikleri saçma sapan bomboş bir içerikte kalça göstermektedir.

gerçekten geçmişini bilmesem bende ısınabilirdim ama tek derdi ünlü olmak olan bir insanın ne dediklerini ısınabiliyorum ne de tavırlarına. tek amacı ünlü olmak.

ne var ki kardeşim ünlü olmakta bu kadar ?
hesabın var mı? giriş yap