• en son ayı gibi vücut çalışıp kafes dövüşçüsü olacağım diyordu. zaten bu ortamları az çok bilenler o zamandan çözmüştür hangi yola girdiğini. bu getto-gangsta müptelalığı da ayrı bir başlık. ulan zaten o ortamların içinden çıkmak isteyen biçareler bulaşıyor pisliğe, sen ne güzel imkanlara kavuşmuşsun ne işin var bu ortamlarla. eskiden gökhan töre de böyle adamlarla takılıyordu şu anki ortamını bilmiyorum ama travmatik haller. mike tyson'un hayatını okuyunca da görüyorsun bu boka püsüre olan eğilimi. emrah serbes de işte ayarı kaçırdı. adriano kendini harcadı. harbiden yazık amk isyanın dahi bir şekli var abi, çok nadir insanın gelebildiği seviyelere gelip tekrar bataklığın içine niye dalarsın be mübarek.
  • bunun fenerbahçe'deki muadili de serdar kesimal'dır.

adamlar o kadar paraya kıymet veriyorlar ki daha 20'li yaşlarının ortasında büyük kulüplerde yaptıkları vurgunlar sebebi ile futbol hayatlarını bitirip emekli olmayı göze aldılar.

kendimi geliştireyim, büyük kulüp olmadı çalışıp tekrar bu seviyelere çıkayım falan derdinde değiller. bu konuda bir fenerli olarak burak yılmaz'a çok saygı duyuyorum. genç yaşında 2 büyük kulüpten gönderilmesine rağmen adam hırsıyla tekrar bir büyük kulübe transfer olup performansını artırabildi. birde bu adamlara bak..
  • halbuki çok basitti kimseyi kâle alma, önüne bak, işine bak geç git.
    ne oldu yani 30 saniye daha hızlı mı gitmiş oldun? mapusta şimdi yılları sayar durur.

karşıdakinde de silah olsa belki sayacak bir günü bile olmayacaktı. ne oldu yani 30 saniye erken mi gitmiş oldunuz?
  • alex'e de atar yapsın istediğim fitbolcudur; alex de kaleye gol diye atsın sezer'i...
  • belhanda'nın fb'ye transferi sonrası bjk'ye transfer olacağı söylenen futbolcudur. gs de sneijder sonrası emre çolak'ı versin, biz çok güçsüz olduk.
  • 12 aralık 2012 fenerbahçe göztepe maçı'nda attigi 2 gol ve krasic'e topukla verdigi gol pasindan cok recep niyaz'in attigi gole sevindigini soylemis.

ben de maci kazanmaktan ve attigi gollerden cok, bu aciklamasina sevindim cidden. adamsin adam.
  • kesinlikle karakter olarak problemli bir oyuncu.

beşiktaş'a transferini de önder özen bugün ömer şişmanoğlu'nun niye aldığımızı anlatırken çok net sebeplendirdi.

beşiktaş'ın kenardan gelip oyunu değiştirebilecek oyuncusu yoktu.mevcut durumda değişmeli olarak töre-olcay-holosko ve sezer bu açığı kapatacak.ulan bir ay önce mehmet akyüz , sinan kurumuş , mehmet akgün kulübesi ile maça çıkıyorduk şimdi kulübede sezer öztürk var diye çemkiriyoruz ya la ...

türkiye'de 1.5m €'ya alabileceğimiz bir tane daha yedek 387 dakikada 5 gol üretebilecek kalibrede adam söyleyin , eywallah yarrak gibi transfer yapmışız diyeyim .
hesabın var mı? giriş yap