şükela:  tümü | bugün
532 entry daha
  • son attığı tweet

bir kere şehit edilen askerlerimiz için ağzından şöyle bir şey çıktı mı merak ediyorum.
  • kk, türkiye siyasetinde abd çıkarlarına göre hareket etmekle görevlidir... en büyük kanıtımda; bu diyarbakırlı avukattır. 16 nisanda görevlerini hakkıyla yerine getirdiler, sırada ne var(?); söylersem "komplo teorisi" kıvamında olur yazdıklarım. bekleyelim görelim...

sadece şunu bilin; inatla muhalefette kalan biri(!), bu ülkeyi uçuruma sürüklüyor ve spekülatif "anadolu insanı pozları" vermekten kaçınmıyor! orada olmadığı an ülke, uyanacak ve sokakları yol seçecektir.
  • akp nin asla iceri atmayacagi kükürt fasisti. akp nin oylarını artırmaktan başka bir ise yaradığı yok.chp gibi bir parti içinde böyle bir kafanın bulunması bildiğiniz sizmadir. bu fasistten rahatsiz olmayan chp li de yobazdir. insanlik düşmanı bir aptal.
  • arkadaş şu söz konusu fotoğraftaki saçmalığı bir tek ben mi görüyorum. bomba araması yapıyorsunuz adamların üstüne ama etrafta yüzlerce sivil var. ya bomba olsaydı ve patlasaydı? bir de nasıl bir zeka yaptığı böyle bir saçmalığı fotoğraflayıp yayınlar?
    güvenlik görevlilerimizi zeka testine sokmak gerekiyor.
  • o güya hakkını savunduğu teröristler muğla dağlarına insan öldürmek için geldiler, kafası basıyor mu bilmiyorum o adamlar kan dökmek için ordaydı, bu gerçeği yok sayıyor ama bu katil teröristlerin tedbir olarak üstlerinin soyulması batıyor bu y-chp vekiline.
  • her konuşmasında, her tweetinde insanları biraz daha chp'den uzaklaştıran şahıs. bu adama parti içinden neden tepki gelmiyor beni üzen bu, piknik olayı ve şu soysuzları soyma olayı milliyetçi chp lileri ve hedef kitle olarak gözüken ülke tabanını iyice uzaklaştırıyor partiye.
  • şimdi size bir fıkra anlatacağım:

sezgin tanrıkulu, kuvay-ı milliye ve anadolu-rumeli müdaafa-i hukuk cemiyeti'nin devamı olan partide milletvekilidir.

fıkra bitti.
  • chp'ye oy kaybından başka yararı olmayan chp içindeki akp ajanı.
  • herhangi bir terörist sevici olay olduğunda hemen atlayıp terörist seven chp milletvekili.

şehit verirken ağzını açmaz, yasin börü katledilirken bir şey demez, askerlerimiz sokak ortasında kafasının arkasından vurularak şehit edildiğinde sesini çıkarmaz ama aramak için soyunca hemen atlamış olaya.

akp’nin isteği zaten chp teröristlerle algısı yaratmak. sağolsun bu pkk sevici de üstüne yağ sürüyor.

bu herife tavsiyem istifa edip hdp’ye geçmesi. atamın partisi kimlerin eline kalmış. şuna bak.
  • ben dahil bütün chplilerin de artık yaka silktiği adam, hala orda olduğuna göre arkası kuvvetli.yeter artık , hükümetin ağzına laf vermekten usanmadınız.
155 entry daha