• chp'ye oy kaybından başka yararı olmayan chp içindeki akp ajanı.
  • acilen cumhuriyet halk partisi'nden uzaklaştırılması gereken pkk sevici. bu ve bunun gibi omurgasızları nasıl hala partide tutuyorlar. akp'li değilim ama bu pkk'ya yapılan operasyonlar gayet yerindedir, muamele olması gerektiği gibidir.
  • ben dahil bütün chplilerin de artık yaka silktiği adam, hala orda olduğuna göre arkası kuvvetli.yeter artık , hükümetin ağzına laf vermekten usanmadınız.
  • baykal sonrası kemalistlerin nasıl tasfiye edildiğinin, yerine kemalist görünümlü terör sempatizanlarının nasıl getirildiğinin bir numaralı göstergesidir.
  • cumhuriyet halk partisi'ne en büyük zararı chp lilerin verdiğinin en büyük kanıtıdır kendisi.

kendimi chp'li olarak görmüyorum ama olası bir seçim durumunda oyumu chp'ye vereceğim. bu gibi terör destekçisi adamlar beni bile chp'den soğuturken, chp'nin diğer partilerden seçmen kazanması nasıl bekleniyor anlamıyorum. gerçi deve boyun hikayesine dönüyor iş sonunda.

neresi doğru ki.
  • haklıdır..yerde yatanlar şüphelidir..herhangi bir suçüstü olmamıştır..hatta karakola götürülmeden önce kimlikleri dahi belli değildir..o zaman bu uygulama neyin nesi ? kimse kusura bakmasın ama adam haklı
  • akp'nin en güzel adamı. koskoca chp içine böyle terörist sempatizanları doldurursa, birileri de bunu kullanarak ağzına sıçar tabi chp'nin.
  • ahmet kiziroğlu '' eylem yapmadan gözaltına alamayız yasalar var '' dediğinde çıtı çıkmayanlar burada böğürmesin.ışid liler istanbulda cihad namazı kılarken bu hükümetin tepesindekiler '' yaramaz çocuklar'' diyordu...bu yere yatırdıklarınızın kimliğinden polisin dahi henüz haberi yoktu...belli ki seyyar satıcı değiller ancak zanlılara bu tarz müdahale hiçkimsenin yararına değil
  • 2 kere 2 dört eder dese, dördü sorgularim.
  • ...
hesabın var mı? giriş yap