şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: bazı yazar arkadaşlar "sonuçta iha ve sihalar öldürmek amacıyla kullanılıyor
    doğru söylemiş sezgin t" demiş ancak sizde sezginde yanılıyorsunuz. iha ve sihalar sayesinde hem pkk operasyonlarında, hem de sınır ötesi operasyonlarda bir çok askerimizin şehit olmasını engelledi. normalde iha ve siha'ların yaptığı keşif ve operasyonları yapmak için bir çok askerin operasyona çıkması gerekiyordu. iha ve siha'lar sayesinde buna gerek kalmadı. bu sayede askerimizi riske atmadan başarılı bir çok operasyon gerçekleştiridik.
    hee sizin ölenlerden kastınız bu ülkeye düşman teröristler ise o sizin bileceğiniz iş.

sezgin tanrıkulu'nun dün bayraktar'ın belgeseline atıfta bulunarak attığı tweet okudum ve düşündüm.
    çevremiz terör örgütü kaynıyor. terör örgütlerine tırla silah taşınıyor.suriye de ırakta askeri olmayan büyük ülke kalmamış. bu ülkenin iha ve siha teknolojisinde yerli üretim yapması nasıl bir sakıncası olabilir? ne yapacağız onun bunun maşası terör örgütlerine çiçek mi atacağız? senin derdin ne sezgin tanrıkulu? ben eminim iha ve sihayı selçuk bayrakar yaptığı için eleştirmiyorsun sen direk tsk'nın güçlü olmasını istemiyorsun. açıkaça söyle herkes rahatlasin.
    dedemin dedesi bile chp'li sezgin tanrıkulu gibi insanlar chp gibi milliyetçi bir partinin içinde nasıl kadrolaştı? biz buna neden engel olamadık? bunu düşündükçe ciddi anlamda üzülüyorum.
    edit: sezgin tanrıkulu'nun konu ile ilgili attığı tweet. " savaşı, savaş araçları üretimini, ölümü ve öldürmeyi.
    "çocuk oyuncağı", sosyal medyada takipçi arttırma, ergenlik atarları gibi atraksyonlarla bu dönemde parlatılmasını sakin bir biçimde bir kez düşünün derim (nokta)."
    sezgin'in tweeti
  • kanımca bu adam sınırlarımızı çiçek atarak koruyacağımızı zannediyor
  • burnumuza bok gibi terörist kokusu getirmiş tweet'tir.

ülkemizin faydasına olacak her gelişmede, askerimize güç katacak her gelişmede, askerlerimizi koruyacak her gelişmede pkk artığı orospu çocukları neden yayagara kopartıyorlar sakin bir biçimde bir kez düşünün derim(nokta).

edit: sinirimi alamadım editi olacak bu. yok mu lan chp'de şuna ses çıkartacak bir tane babayiğit? cidden merak ediyorum. 100 yıllık milliyetçi partinin içinde bir tane adam yok mu pkk yardakçılarının partiye doldurulmasına ses çıkartacak? kazanın lan seçimleri. tüm belediyeler sizin olsun, cumhurbaşkanı da sizden olsun, kabinede de çoğunluğu sağlayın. lanet olsun sizin siyasetinize.
  • chp'nin kurucu değerleri ve gerçek kimliğiyle hiçbir ilgisi olmayan bir d.l israfının saçmalamasıdır. kılıçdar'ın sağ kolu çok şey etmemek lazım. bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
  • tüm türkler ölsün türkiye bunlara kalsın.asırlardır hayalleri bu.
  • pkk kadrosuna koysan sırıtmayacak adamın tweetidir. dağdaki arkadaşlarına vurdukça ses bunlardan çıkıyor. atatürk'ün partisi işgal altındadır.

edit:ekleme.
    şurada belirtmiştim (bkz: #107711186)
    (bkz: pkk marşı okunması kayyum gerektirmez)
    (bkz: pkk'lıya da gittik dhkp-c'liye de gittik)
    (bkz: chp'nin pkk ile masaya oturması)
  • kendisi neden chp'ye oy vermemeliyizin güzel bir örneği. akp - chp - mhp gibi partilere oy vererek ancak ülkenin sonunu getirirsiniz.
  • bunu partiden ihraç etmeyen zihniyete skayım.
  • adam diyor ki, ülke ekonomisi çıkmaza girmiş, millet aç, sizi hipnozlamalarına izin vermeyin.

8 şehidin cenazesi kaldırılırken erdoğan'ın kızıyla evlenip düğün yapan selçukla hipnozlamayın kendinizi diyor.

chp şehit cenazesi kaldırırken, akp tam takım selçuk'un düğünündeydi.

(bkz: selçuk bayraktar'ın düğün gününde şehitler olması)