şükela:  tümü | bugün
 • fatih erdemci'nin orkestrası'nın ve mr.cat'in renkli gözlü uzun saçlı basçısı..
 • güler yüzlü,sempatik ve gruplarının kız hayran kitlesini toplayan adam...
 • (bkz: hatchback)
  (bkz: #15088676)
 • instagram'da özellikle istanbul fotoğrafları paylaşan bir kişi. çektiği resimler sayesinde en öküz insan bile şiir yazabilir.
  http://instagram.com/sezyilmaz
 • instagram'dan para kazandığı ile ilgili haberler çıkıyor internette. anlattığına göre 750 tl ile 2000 tl arasında paralar karşılığında firmaların reklamlarını yapıyormuş. yaklaşık 700 bin takipçisi var ve 30 bin civarı beğenme alıyor her fotoğraf. benim gördüğüm kadarıyla bir pegasus'un reklamımsı fotoğrafı bir de izmir'deki öküz bar'ın tanıtımı gibi bir fotoğraf yayınlamış. geri kalanı dağ, taş, doğa, böcek, londra, paris.

  benim bu işten anladığım şudur. bu adam demiş ki "ulan 700 bin takipçi yaptık. bu yabancılar instagram!dan iyi para kaldırıyorlarmış. neden ben de yapmayayım." sonra da tanıdıklar aracılığıyla bu haberleri yayınlatmış. ki zaten bizim milletimiz bu tür kolay yoldan para kazanma yöntemlerini sever. ben de severim, haberi o yüzden okudum. yani bu elemanın şimdilik para kazandığı yok ama mesajı vermiş. her türlü reklam alırım diye.
 • iyi ki fi tarihinde bir kere kendisinin bir fotoğrafını beğenme gafletinde bulundum. habire 'keşfet' sekmesinde gerek kendisinin, gerekse o network kurdukları hep aynı kareleri sergileyen çetesinin klişe fotoğraflarını ve bir de sevgilisini kadrajladığı sözüm ona sanatsal sevgi pıtırcığı fotoğraflarını görmekten gına geldi artık.

  bir kaç adam var, birbirleriyle fotoğraflarını paslasıp paslaşıp duruyorlar. o adamların bir kaçını aynı sırada takip ettiğinizde bir iki gün içinde aynı yerden çekilmiş, aralarında kadrajın bir iki cm. kaydırıldığı o özgün fotoğrafları görmemek imkansız hale geliyor.

  zaten mekanlar belli. süleymaniye, galata, sezon açılmadan önce son bir hamleyle otağtepe denne park eklendi bunlara. şimdi yaz sezonunda da olay alaçatı'ya kaydı. reklam alanlar tesisleri pompalıyor, diğerleri de gittikleri, gezdikleri hep bildiğin tatil beldelerini.

  al sana instagram gerçekleri. ha bir de her allahın günü balat'ın rengarek boyalı evlerini fotoğraflayarak 1 milyon takipçiye ulaşma ekolü var ki onun adı da civilking.

  ama bu sefer sezgin yılmaz benim günah keçim oldu, o ayrı.
 • 1 milyondan fazla takipcisi olan ve asiri derecede jenerik fotograflar paylasan instagram fotografcisi. hayatin icinden degil de bir sehirin en unlu yerinden fotograflar paylasmakta. haftada 10 tane tramvay veya vapur fotografi paylasmazsa olucek ekolunden gelmekte.
 • eyfel kulesini daha kaç farklı açıdan çekip koyacak diye merak ettiğim yeni bir şey üretmeyen şişirilmiş instagram fenomeni, aynı fotoğrafı beşinciye paylaştığına dahi şahit olmuşumdur.
 • başka bir blogger'ın çektiği bir fotoğrafı big chefs'e satarak para kazanmış bir insan.

  kaynak: http://bigchefsbananeyapti.tumblr.com/
 • "fotoğrafları her üç saatte bir paylaşmaya çalışıyorum. bunun için gece bile alarm kurarak kalkıyorum ve fotoğrafları ınstagram’a yüklüyorum" demiş kendisi. gece alarm kuracak kadar işini ciddiye almak; cidden büyük özveri :)