şükela:  tümü | bugün
  • tual in solisti.harika ses muhteşem yorum.asıl mesleği ziraat mühendisliğidir.grubun diğer üyesi için:
    (bkz: iskender türsen)
  • meat loaf - bülent ersoy karışımı bir tarzı benimsemiş tual vokalisti. kolay gelsin.
  • türkiye'nin en güçlü seslerinden birinin adıdır. sanki çok matahmış gibi süprüntü çerçöp isimlere sayfalarca entry giren sözlük suser'larının sezi çeşitli'ye sadece iki entry girmiş olması enteresandır gerçekten de.
  • kurtalan exprese vokal yapmaktadır bu aralar. çok orjinal bir sesi var adamın,hiç kimseye benzemiyor.
  • gerçekten çok farklı olan sesini çok özlediğim, yeni şarkılarını ısrarla ve halen beklediğim sanatçıdır.

keşke tual olarak tekrar toplansalar. tam ses getirmeye başladılar, dağıldı grup. (yaptıkları en basit tabirle işgüzarlıktan başka bir şey değildi)
    halbuki rahatlıkla müzik dünyamızdaki yerlerini her bir albümle sağlamlaştırabilirler, son on yıla damga vurabilirlerdi... veya sezi çeşitli bunu o güçlü sesi sayesinde solo albümleri ve canlı performansıyla başarabilirdi.

ancak bu yolu seçmedi(ler). ve ne yazık ki, ajdar anık başlığındaki entry sayısı an itibariyle* 970 iken, sezi çeşitli başlığındaki bu entry'min sırası 6 (yazıyla altı!).

bu yapılan, yani toplumun senin sesinden ve sanatından istifade edememesine sebep olmak, sebebi ne olursa olsun, insanın yeteneğine ihaneti değil de nedir, soruyorum!
    ortalıkta sanatçıyım diye dolanan beygirlerin çoğunda senin sesinin yarısı yok yahu!

evet, belki biraz fazla isyankar oldu, ama bu durumu düzeltmek için naçizane 1-2 kelam etmek istedim. belki birilerinin gözüne çarpar diye..

ve son söz: yine de hala geç değil sezi çeşitli. yeminle bak!
    yeni bir ilhan irem veya fatih erkoç istemiyorum yaa!!! böyle garip garip kendisini sanat dünyasından çekmeler, gözden uzak yaşamalar falan!
    yeteneğinizin gereğini yapın kardeşim!

(bkz: tual)
    (bkz: tiryakinim)
    (bkz: kasım)
  • izmir tarihi havagazı fabrikası çim konserlerinde 27 eylül 2012 akşamı sahne alıyor.

(bkz: tual sezi)
  • güler duman ile güzel bir düet yapmış, güçlü bir ses.
  • kliplerinde fiziği, giyim kuşamı ile steven seagale çok benzeyen harika sese sahip sanatçı. deri ceketinin içinden şimdi silah çıkacak, 3-5 adam gelecek onları birkaç aikido hareketiyle pert edecek diye bekliyorum.
  • kanaatime gore abartma hatasina dusmeden, olmasi gerektigi gibi okuyor ve duyguyu katisiksiz aktarmayi basariyor. askli sarkilara asla dayanamayan bunyeme askli sarkilari da dinleten nadir seslerden biridir. classy bir ses tonu var, boyle "ne olur beni sev, yasayamaz olurum." degil de "ben sevdigimi soyleyeyim de sen ne yaparsan yap." gibi.