şükela:  tümü | bugün
  • eğlenceli bir youtuber, takılıyorlar öyle işte youtube da arkidişleriyle .
  • telepatili, astralli videolarını gördüğümde manyak olduğunu düşündüğüm fakat diğer videolarında tatlı bir insan olduğunu anladığım youtuber.
  • kanalında gördüğüm şarkıyla keşfetmiştim bazı videolarını izledim ve samimi buldum. sanırsam bilkent hukuk bölümünde okumakta.
  • (bkz: şarlatan)
    youtube'de bu tarz videolar*** çeken bir grup insandan biri. az önce izlediğim şu videosunda açık açık sahtekarlık yapıyor ve daha sonra sanki gerçekten yapmış gibi anlatmaya devam ediyor:

videoda verdiği talimatları adım adım yapalım burada:
    adım 1: 1-10 aralığında biri sayı tutun.
    adım 2: tuttuğunuz sayıya sırayla şu işlemleri uygulayın: (((ax2)+8)/2)-a = 4 (bu formül sonucunda sonuç her şekilde 4 çıkıyor.)
    adım 3: bir tablo gösteriyor ve çıkan sayının yani 4'ün karşısında harfi seçin.
    adım 4: bu harfle başlayan bir ülke seçin. (bu harfle başlayan zaten üç tane ülke var, aklınıza ilk seferde muhtemelen danimarka gelecek, küçük bir azınlığa dubai de gelebilir ama arkadaş o azınlığı göz ardı etme riskini göze alıyor)
    adım 5: çıkan ülke* isminin 5. harfi* ile başlayan bir hayvan seçin. (gene çoğunluğun aklına maymun gelecek)
    adım 6: hayvanın rengini düşünün. (arkadaş burada batırıyor işte, çoğunluğun aklına kahverengi gelir, gri değil)

sonuç: danimarkalı gri* maymun

(bkz: bravo gerizekalı)
  • eğlencesi sadece kendine olan youtube kanalcısı. nasıl oldu bilmiyorum ama anasayfada çıktı. ilgimi çekti ve birkaç videosunu izledim. dakikalarım boşa gitti. gerçi bun onun suçu değil, zorla izletmiyor. kimlere ne dakikalar harcamıyoruz ki sonuçta.
    genel olarak içeriği standart. astral seyahat yaptığını iddia eden kızla yarışır. kendisinin de astral seyahat nasıl yapılır videosu var zaten. ikisi birleşip o gezegen senin bu gezegen benim o galaksi senin bu kara delik benim gezebilirler.
    kendilerine youtube dünyasında başarılar diliyorum.

(bkz: safi megabayt israfı)
  • bir sürü parçanın arasında spotify'ın bana önerdiği rapci galiba. bizden birisin mi diyor bir şeyler söylüyor pek anlamadım ama araya karıştı galiba.

edit: yazarken biraz internetten baktım bunlar youtuber sanırım kendi aralarında diss falan atıyorlar birbirlerine bir şeyler sallıyorlar çok da şe yapmaya gerek yok yani.