şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akasya avm’de olan jatomi’nin batmasının ardından yerine açılan spor salonu. geçenlerde salona bakmaya gittim pek insan yoktu. bunun yanında daha sistemi tam oturtamamışlar. bir çok eksikleri var ama zamanla düzeleceğine inanıyorum. sahipleri hidayet türkoğlu’nun eşi banu türkoğlu ve murat can üner’in eşi şaziye ivegin üner. yakın zamanda kayıt olmayı ve deneyimleri edit olarak girmeyi düşünüyorum ayrıca fiyatları ise jatomi’den daha pahalı.

edit : bu spor kulübüne gitmiyorum sadece deneme olarak 1 gün gittim. lütfen kulüp hakkında soru sormayınız çünkü cevabı bileceğimi sanmıyorum.
  • gidenler hakkinda bilgi almak istedigim yer.
  • yakın zamanda gidip kendisiyle alakalı detaylıca bilgi alacağım spor salonu.

bu entry de güncellenir tabi.

edit. güncelliyorum. gittim gördüm, spor salonu dar. yıllık ücreti tek çekimde 2700 lira. açık ve kapalı havuzu var ama mevsim kış olduğu için kapalıda yüzebilirsiniz şu an ancak ve havuz ufak. cardio kısmı dar, fitness kısmı da dar. detaylı bakamadım ama fitness aletlerinden 1'er tane olma ihtimali yüksek. spor salonuna girer girmez cardio alanıyla karşılaşıyorsunuz. alan geniş olmadığı için her şey burun buruna. ben içeri girdiğimde 15-20 kişi vardı. bi 10 kişi daha gelse ortalık sıkışabilir. en azından bende öyle bir izlenim oluşturdu.

bunun haricinde güzel salon, temiz salon, fiyatı müşteriyi elemeye yönelik bana kalırsa. bu iyi bir şey. ucuz salonlar genellikle lahmacun kokuyorlar.