şükela:  tümü | bugün
 • "chaos" kelimesinin anagramı. "agent of chaos" title'ına sahip bir süper kötüye de oldukça çok benzeyen bir karakterdir.

  daha eğlencelisi yoktur.
 • bildiğin itici bi champ. sağa sola jack in the box sağdan soldan beklenmeden çıkar ce-ee yapar bi bakarsın geliyor kestim dersin halbuki o değildir döner arkandan çıkar critical koyar lan nooolüyü demeye kalmadan poison bıçakla its gonna be yattara.
  (bkz: denişik)
 • "why so serious" dedirtecek cinsten...
  üzerime de bir, iki oyuncu dışında rastlamadım.
 • onu kim kullansa bir salaklık seziyorum. kimse hakkını veremiyor, kimse deceive i zekice kullanamıyor gibi geliyor. oyunun en iyi skilli kendisine be olm, tek yapman gereken shaco gibi düşünmek. yok abi benim haricimde kim oynadıysa beğenmiyorum.

  ap shaco için de aynı durum geçerli. box logic diye bir şey var kullanın abi onu. oooofff oynama tamam bırak sikicem oyun zekanızı map awarness'ınızı amk ya.
 • deceive'in fake crit'ini gerçek sananlar kullanıyorsa kendisini kötü zamanlardayız zaten.

  armor penetration rün ile donanmış jungle shaco'muza bir build de şu şekil olabilir,
  botu aldın potlu, döndün madred razor. yürüdün brutalizer. yomu yapmadan bloodthirster'a gitseniz, ardından madred bloodrazor tamamlasanız ve şu ward işini kutuyla halletseniz kesemeyeceğiniz yorick kalmaz aslında.
 • hala ranked oyunda kullanıp oyunun anasını ağlattığım herodur.

  aksini iddia eden varsa götünü er meydanlarında görmek isteriz.
 • http://www.youtube.com/watch?v=higzxel7t8w

  gibi bir parodisi bulunan soytarı. hakikaten jungle parformansı efsanedir.
 • jungle performansı yaran adam. joke in the box'ların süresi 60 saniye. büyünün cooldown'u 16 saniye. bu demek oluyor ki 1:55'te buff'lar spawn olmadan 3 tane kutu koyabiliyoruz yuvasına. zaten kutular buff'ı tanklıyor, smite da atılırsa 2:05-10 civarı karşı buff'a level almış bir şekilde gidebiliyorsunuz. sonra isterseniz buff çalın, kutu kurun rakip jungler'dan kill alın. ardından mid gang'de ap carry'e de bir kill aldırmak oyunu almak demek.

  as ls ve crit rünleriniz yoksa klasik yöntemler tercih edilmeli. mevzu bahis rünlere sahipseniz doran's blade ile başlamak büyük avantaj sağlar. lantern'i siktir edin, bir oracle lens alın yeter. bot da çıkınca eşşek gibi move speed olacak ve zaten 60 saniyelik wardlama amaçlı kullanılabilecek skill'e sahipsiniz.
 • en kolay mejai'yi fullediğim şampiyon.

  dfg'yi tamamladığında dfg'nin aktifiyle e skill i rahatlıkla karşı takımın apc'si ya da adc'sini indirmeye yetiyor. ardından da chatte 'wtf, dat dmg, holy tits' ler uçuşuyor. hele de meta bağımlısı tr serverında ucu açılmamış ne küfürler yersiniz haddi hesabı yok.