şükela:  tümü | bugün
  • apkgalaxy'nin web sitesinden veya .apk uygulamasından indirilip oynanabilen güzel oyun.
  • başından kalkamadığım oyun.

ılk elemanı yenmek için uğraşıyorum. daha başaramadım.
  • manyaklar gibi oynadigim oyun. cok surukleyici, muzigi de guzel.

yalniz ellerim agridi yumruk atmaya calismaktan.
  • ilerledikçe zorlaşan oyun.

ilk elemanla ikincisini geçtim. 3. bölüm deki boss hem daha güçlü duruyor hem de normal dövüşler bile zorlaştı. şu aralar fena bağımlısı oldum diyebilirim. 5 enerjinizi kullandıktan sonra beklemek istemiyorsanız, oyunu kapamayın orta tuşla çıkın, ayarlar/genel/tarih ve saat'ten tarihi ileri bir zamana alın. oyuna tekrar geri döndüğünüzde enerjinizin arttığını göreceksiniz. bekleme derdi de kalmadığına göre aman sabahlar olmasın. bekle beni butcher.
  • sinir hastası eden oyun ilk turnuvayı bitirmek icin bir adamım kaldı amın oğlu tek atıyor tek deliricem lavuğu yenmek için almam gereken item çok para para kazanmak için de lavugu yenmem lazım böyle denklemin amınakoyayım
  • galaxy s5 te kasan oyun. genel bir durummus google markette yorumlara bakinca gordum.
    heba oluyor vallahi mukemmel bir oyun. hemen su sorun cozulmeli.

bir muddet sonra sizi somurmeye baslayacak ama haberiniz olsun. bu tip oyunlari sabrederek para vermeden oynayan ben, bu oyuna dayanamadim. cunku resmen, bagira bagira sizi somurmeye calisiyoruz diyor oyun.
    heba olmus onca guzel ayrinti yani.
  • oldukça güzel bir oyun. tabi güncellemeler yüzünden biraz kassa da sadece müzikleri bile atmosfere sokabiliyor insanı en beğendiğim müzik ise ikinci boosun elemanlarını yenerken çalan müzik. android telefonunuz varsa oynayın oynattırın

işte o müzik:

http://www.youtube.com/watch?v=b0xoi7nju9s&list
  • pay to win oyunları gelip şuraya şöyle güzel, böyle süper diye övmüyorlar mı, çıldırıyorum amk. daha fazla para ödeyenin daha iyi oynadığı bir oyun ne kadar güzel olabilir ki lan?
  • android'de yapılan güncelleştirmelerle iyice çekilmez hale gelen oyun. kasmayan oyunu nasıl bu hale getirdiler tebrik etmek lazım.
  • muhtemelen yarın akşam bitireceğim oyun. eğlenceli ve yaratıcı buldum. 2d dövüş oyunlarını sevenler için tavsiye edilebilir. daha önce de belirtildiği gibi devam edebilmek için para ödemeniz gerekiyor. yoksa ilerlemek oldukça zor. yine de para bile ödeseniz uğraştıracak, hemen bitiremeyeceksiniz çünkü bi süre sonra seviyeyi arttırmak zorlaşıyor. ama seviye arttıkça da enteresan rakipler çıkıyor, o kısmı hoşuma gitti.
    dipnot: pay to win oyunlara para kaptırmayın.
    (bkz: kolayı var)