şükela:  tümü | bugün
  • duyurusu yapılmış olan aksiyonu bol oyun.
  • malum ortamlara düşmüş bol ve enteresan silahlarla bir kaç saatte bizim sokaktaki kasabın 1 ayda kestiğinden daha fazla et kesebileceğiniz oyun.
  • deadpool'un japon versiyonu olan oyun. kesme biçme o biçim. oynayın!!!
  • bana büyük hayal kırıklığı yaşatan oyun.

bir kere oyun ağır işliyor yani karakter yavaş. bu doğrudan oyun kalitesini düşürüyor.
    iki oyun baya baya zor olmuş. öyle kolay kolay kesme biçme yok. bir yeri geçene kadar kırk kere ölüyorsun.
    üç müzik falan yok oyunda doğru düzgün, grafikler desen vasat. yani seni içine alamıyor oyun. atmosferi tadamıyorsun.

hani daha da uzatmaya gerek yok. zaten bu üç madde oyunun ne derece vasat olduğunu anlatıyor. steamdeki fragmanı, ssleri görünce çok heveslenmiştim ancak büyük hayal kırıklığı yaşadım.

dipnot: serinin birinci oyununu oynamadım.
  • 70'ten fazla silah , neredeyse sınırsız customiztion seçenekleri , daha fazla düşman ve boss çeşitleri , daha fazla humor, side questler , 4 kişilik co-op gibi yeni özellikleriyle lo wang efsanesini bir adım ileri götüren başarılı bir sequel oyunu . ayrıca oyunu normal zorluk seviyesinde 4 kere ölerek bitirdim . şu oyuna zor diyorsanız ya da zorluk seviyesini bir tık aşağı çekecek kadar düşünemiyorsanız lütfen bir daha bilgisayar oyunu oynamayın veya insanları yanlış yönlendirmeyin .
  • geçtiğimiz günlerde ps4 içinde çıkan önce incelemesi şurada https://youtu.be/qanpoesjh98 olan müthiş oyun.