• 70'ten fazla silah , neredeyse sınırsız customiztion seçenekleri , daha fazla düşman ve boss çeşitleri , daha fazla humor, side questler , 4 kişilik co-op gibi yeni özellikleriyle lo wang efsanesini bir adım ileri götüren başarılı bir sequel oyunu . ayrıca oyunu normal zorluk seviyesinde 4 kere ölerek bitirdim . şu oyuna zor diyorsanız ya da zorluk seviyesini bir tık aşağı çekecek kadar düşünemiyorsanız lütfen bir daha bilgisayar oyunu oynamayın veya insanları yanlış yönlendirmeyin .
  • (bkz: my name is lo wang and ı go bang bang 2)

zibilyon tane silah sizi kesmezse testereler, katanalar ve ne idiğü belirsiz bilimum japon kılıç ustalarının elinden çıkmış eserler ile şeytan kestiğiniz, "canınız isterse" co-op oynayabileceğiniz komikli doom.

edit: xbox game pass ile pcde de oynayabilirsiniz
  • deadpool'un japon versiyonu olan oyun. kesme biçme o biçim. oynayın!!!
  • sinir stres bırakmadı, pamuk gibi oldum. bolca silah, bolca yaratık, bolca kan. japon doom'u yakıştırmasının hakkını veriyor, üstelik mekanlar vs. olmuş. game pass'i olanların denemesi gereken oyun.
  • ya ben bu oyunun bu kadar iyi olduğunu hatırlamıyordum . 2020'de zorla sırf bitirmek için oynamışken yarıda bırakmıştım seneler sonra tekrardan sıfırdan başladım ve şunu fark ettim. bu oyun muazzammış ya. ninja simülasyonuyla bezenmiş japon usülü doom diyebiliriz. oyunda fazla sayıda silah bulunmakta her birini farklı şekilde yükseltebiliyoruz. eksik yanları var mı var yan görevleri yaparsanız oyun bayıyor ama şöyle bir şey var. oyunda siz güçlendikçe bir süre sonra canavarlarda güçlenmeye başlıyor. nasıl ki diablo'da güçlendikçe oyundan daha fazla zevk alınıyor bazı insanlar sırf karakter kasmak için oynuyorsa shadow of warrior 2 ' de öyle.

pozitif yönleri

--- oynanış : gameplay'i zevkli yağ gibi akıyor.

--- doğru statlarla ninja oluyorsunuz : chi yenileme+ gölge hızı+ arkadan hasar artışı

--- silahların element hasarına sahip olması : upgrade statlarının level seviyesi var. genelde üst leveldeki stat daha güçlü olmakla beraber bazen düşük seviyede de eşsiz statlar bulunuyor. örneğin kılıç için hem hasarı arttıran hemde kritik hasar şansını arttıran rün var . haliyle bu rün'den kolay vazgeçemiyorsunuz.(astronomik fark olmadıkça)

--- diyaloglar: lo wang troll'un önde gideni . seslendiren kişi de iyi iş çıkarmış

--- düşmanların zayıf noktası ve güçlü yanlarının bulunması: war lord ice ' a buz silahının işlemeyip alev silahının işlemesi

--- ünlü kişilerin sözlerine atıfta bulunulması

negatif yönleri

---yan görevler tekrar ediyor. ana hikayeye katkısı sıfır . ne yazık ki bazı skilleri açmak için yapmak gerekiyor. ninja olarak görünmez şekilde direk hedefe yönelebilirsiniz.

--- sonu aceleye gelmiş . tabiri caizse dank diye bitti. jenerikle oyun kesilmese bittiğine anlamayacaktım.

oyunda geçen en beğendiğim sözler

"kaos gerçekliğin yazıldığı hakikatlerdir" - henry miller

"kendiniz olun ,diğerleri çoktan alındı" -oscar wilde

"bazen gerçekliğe kafayı yediren , uygun bir cevaptır" -philip k. dick
  • duyurusu yapılmış olan aksiyonu bol oyun.
  • malum ortamlara düşmüş bol ve enteresan silahlarla bir kaç saatte bizim sokaktaki kasabın 1 ayda kestiğinden daha fazla et kesebileceğiniz oyun.
  • geçtiğimiz günlerde ps4 içinde çıkan önce incelemesi şurada https://youtu.be/qanpoesjh98 olan müthiş oyun.
hesabın var mı? giriş yap