• sanıyorum yine ölmüş. başımız sağolsun. demin rize çay tv altyazı geçti.
  • bu adamın en yakın arkadaşı lvl99 necromancer. bu kadar gidip gelmeye başka bir anlam veremiyorum ben.

sponsor oldugu festivallerden önce canlandırtıyor kendini, festival bitince ölüyor. bir çeşit toplam kalite yönetimi yöntemi sanırsam. kaynakların iyi ve idareli yönetimi falan. 150 200 yaşına kadar yaşamak için yapıyor gibi. sonunda ulaşacak isteğine ama. inanmış çünkü adam.
  • +rahmetliyi nasil bilirdiniz???

-mmmmm mr lovah lovah!!!

+rahmetliyi nasil bilirdiniz???

-mr fantastic!!!yeaaahh

+rahmetliyi nasil bilirdiniz??

-mr bombastic!!!!ahhh!!

not: oldugu yanlis bilgidir.
  • kabul edelim ki kendisi ölümsüz. bunu muhtemelen açıklamayacak ama öyle, inanın bana.
  • sol frame'de görünce... la adam yılda bir ölüyor durduramıyoruz.
  • malatya-ısparta sınırındaki aslında hiç olmayan arkadaşlarımızdan aldığımız bilgilere göre az önce yine ölmüş şarkıcı... hay allah ya. halbuki hiç yapmazdı böyle şeyler.
  • şen yuva dizisine göre tekrar ölmüş. tv'de altyazı bile geçmiş hatta.

http://www.milyonlarinsevgilisi.com/…ti&videoid=189
  • shaggy abimizin kolpa ölüm haberiyle ilk olarak 5-6 sene önce karşılaştım. bardaki perdede mtv açıktı ve shaggy'nin klibi gösteriliyordu. bizim moron arkadaş da shaggy'i görünce "bu adam öldü biliyosun dimi. altın vuruş yapmış ovırdozdan gitmiş rahmetli" demişti. bu günden sonra takriben bi 3-4 kere daha shaggy ölmüş söylentisi çıktı ve ben bu adamı tvde orda burda görüp ölmediğini anladımda tekrardan ufak çaplı şoklar yaşadım.
  • bunun sarkici degil de hali olaninin üstüne ne düsürürsen düsür icinde kaybolup gidiyor. alerji sahibi bünyelerden sonsuza kadar kurtulmak icin birebir. elektrikli süpürgeyle bin kere de gecsen üzerinden bin kere de bisiler cikiyor sacaklarin arasindan. bir gün yere düsüp halinin derinliklerinde kaybolmaktan korkuyorum, o kadar diyim yani.
hesabın var mı? giriş yap