• yıllar geçer, esas kızlar yaşlanır, emekliye ayrılır, yerlerine yenileri gelir, sirkülasyon devam eder.. fakat esas oğlan değişmez: shahrukh han.
  • buraya defalarca girip hakkında birşeyler karalamak istedim fakat o kadar çok seviyorum ki hislerim kelimelerde hak ettiği değeri bulamadı.. ne ara bu kadar kaynaştık kendisiyle hiçbir fikrim yok. bir gün bi kalktım aşık olmuşum. filmlerini izlemeden geçirdiğim bir gün bile yok zira ayrı kalamıyoruz bu adamla. hemen özletiyor kendini. neredeyse bütün filmleri bittiği için tekrar tekrar izlediğim filmlere sarıyorum. sonumuz ne olacak bilmiyorum.

tanım: harika bir oyuncu.
  • kurban olayım ağlatmayın şu adamı filmlerde. sadece dans etsin yahu. zira bu adam ağladıkça ben her yıl yerin 1cm altına giren istanbul gibi oluyorum. hem aşık aşık baktırıyorlar hem sonra ağlatıyorlar. ayıptır, zulümdür.
  • herif allahın varlığının ispatı gibi bir şey.
    böyle bir varlık kendi kendine oluşmuş olamaz diyor ve ekliyorum:
    ateistler hadi bunu da açıklayın!
  • aamir khan ile başlayan bollywood macerasında kendisiyle ilk tanışıldığında, hiç cazip gelmeyen bir oyuncunun, sinsice kendini böyle sevdirmesi ne garip! bir süre filmi izlenmezse özleniyor kerata. bir de bu hintliler ne yiyor ne içiyorsa, aynından ben de istiyorum. adamlar 65'li, 20'lik delikanlı gibi hepsi maşallah.
  • ilk görüşte aşkların adamı. filmlerinde görür ve anında karar verir o kıza aşık olduğuna ve büyük bir sebatla peşinden gider, çabalar. bu kadar çirkin olduğu halde böyle tatlı olabilmeyi başarabilen pek insan tanımıyorum. iyi bir oyuncu olduğuna karar verebilmek için my name is khan ı izlemek yeterli. orda rol yaptığını bile düşünemiyor insan. gerçek hali sanıyorsunuz, o derece.
  • kendisine karşı derin duygular beslemekteyim..
    bu derin duygular her filmiyle birlikte daha da derinleşmekte..

kendisinin 2000'den sonra çektiği her filmini izleme yeminimi yarılamış bulunmaktayım hedefe adım adım ilerliyorum. ve bu adamın kötü filmi yok. şu ana kadar izlediklerimde ben görmedim nasıl arka arkaya bu kadar iyi film yapabiliyor merak konusu belki sadece kendi karizması yetiyordur bilemeyeceğim. ama bildiğim tek bir şey var böyle bir karizma yok.. hani adama ilk baktığında ahım şahım bir şey yok ama filmleri izledikten sonra insan yavaş yavaş kendini kaptırıveriyor..

king khan'dır efendim bollywood'un efsanesidir.. ayrıca king of romance'dir de.. (bunlar hindistan'daki lakapları) kısacası izleyin izlettirin...
  • dalga gecerek izlemeye basladigimiz hint filmi kabhi kushi kabhi gami aglayarak bitirirken, ne yapiyorum ben allahim diye dusunurken kendimizi videotheklerde hint filmi avlarken bulmamiza neden oldu kendisi.
  • my name is khan'da muazzam bir oyunculuk sergilemiştir. forrest gump'ta nasıl ki tom hanks'i yere göğe sığdıramıyorsak, -ki bence de saving private ryan'la birlikte en müthiş performasıdır.- ya da rain man'de dustin hoffman'a "arkadaş adam ne oynuyor ya diyorsak, aynı kategori içinde harika bir oyunculuk sergilemiştir. ha diğer filmlerini izlediysem de pek hatırlamıyorum. fakat khan karakteri izlediğim en başarılı oyunculuklardan biriydi.
  • gece 00.00'dan sonra seyredilmesinin yasaklanması gereken aktör. felaketiniz olabilir.
    şimşekler falan çakıyor bu gif ona olan hislerimin tek sahnelik özetidir. böyle şimşekli şimşekli errorlar veriyorum gördüğüm anda.

sadece bollywood'un değil, tüm dünyanın en seksi erkeği. tanıyanların çok iyi bileceği üzere inanılmaz çekici gözleri var. evet sapığıyım ve gecenin bu saatinde hakkında böyle bir entry giriyorum. çünkü üst üste birtakım kliplerini izleyip büyüleyici karizmasının hışmına uğradım gece gece. dediğim gibi saat sınırlaması şart. belki sabah bu entryden utanıp sileceğim ama yazmasam ölürdüm sözlük. ama o bakışları..
hesabın var mı? giriş yap