1. haklı olarak pique'yi beğenen milyonlarca genç kız için büyük bir hayal kırıklığıdır. ama gönül bu tabii...
  2. geçen seneydi, bu aşk benim ilişkime ağır bir darbe vuruyordu neredeyse. haha. barcelona'nın şampiyonluk kutlamalarıydı yamulmuyorsam, shakira küçük bir konser falan vermişti. pique tam bir piç gibi shakira'nın götünden ayrılmıyordu. dayayıp duruyordu afedersiniz. dayanamadım dedim ki "adama bak ya, benden iki yaş büyük sadece, biz buralarda sürünüyoruz, adam shakira'ya dayıyor!".. cümleyi kurduktan sonra kendime şaşırmıştım. benim hatun dik dik bakıyordu tabi. uzun bir sessizlik ve küfür manasına gelen sert bakışlardan sonra, "senin ağzına sıçarım!" dedi. çok sertti. ağzımın payını almıştım. sustum.

daha sonra shakira izleyemez oldum, bişey demiyordu. sadece bakıyordu shakira'yla ilgili bi muhabbet geçince. bişey diyeceğinden veya yapacağından da değildi. biraz benim tırsaklığım söz konusuydu. hehe. yani efendim bu piç pique yüzünden, benim biricik ilişkimi tehlikeye atan aşktır bu aşk. olmaz olsun.