şükela:  tümü | bugün
 • facebook'taki eğlenceli bir aktivite arkadaşlığı grubu

  çoğunluğu istanbul, antalya, izmir, ankara olmak üzere epey aktif ve eğlenceli üyeleri var.

  buluşuyorlar; kahvaltıya, sinemaya, tiyatroya gidiyorlar; kısacası gençler birlikte epey eğleniyorlar.

  bir arkadaşımın eklemesi sayesinde dahil oldum ve henüz izleme aşamasındayım. aktivite arkadaşlığını facebook'ta sürdürmek isteyenler için tavsiye olunur.
 • şimdilik üye sayısı 8000'e yaklaşmış bir facebook paylaşım ve aktivite grubu.

  henüz interrail grupları kadar büyük değil. zaten büyük olmaması, takip açısından daha iyi. üyeler arasında bir kahve uzmanı bile vardı.
 • bir tanıdığım vasıtası ile eklendiğim aktivite grubu. facebook altyapısı ile organize oluyorlar. samimi, içten bir ortam. türkiye'nin her tarafından üyeleri var. öyle ağır, kasıntı kuralları, tanrıcılık oynayan adminleri yok. sizin bizim gibi normal elemanlar. atomu parçalayacağız diye gazda da değiller. buluşup, iki bira, olmadı kahve yapıyorlar. tiyatroya, sinemaya gidiyorlar. geçen bayağı sağlam kalabalık piknik yapmışlar maçka parkının göbeğinde.

  yukarıda bir arkadaş linklerini vermiş zaten, bakın, takılın tarzında.

  not: adminlerin hassas olduğu tek konu malumunuz, ben herkese yürürüm modundaysanız, burası o iş için yaş arkadaşım, ebeliyorlar hemen bilginiz olsun.
 • arkadaşımın anlattığına göre erkeklerin çokca yürüdüğü platform. gerçi aksinin olacağı düşünülemezdi. onun dışında güzel düşünülmüş bir grup. canı sıkılanlar için birebir.