şükela:  tümü | bugün
  • "obez olmasam da, hafif gobekli ve sedef hastaligi (psiorasis) olan bir sahsiyet olaraktan, dalga gecilen bu iki konuya bakarak gulebilme cesaretini gosterdigim icin kendimi kutlarim" dedirten film.

guldurdu, daha da komik olabilirdi, ama sismanlarin da (ve sedeflilerin de) duygularinin oldugunu gosteren bir film.
  • farrelly brothers çektiyse her türlü iğrençlik çıkabilir içinden diye temkinle yaklaştığım bi film.
  • george costanzanın da olmasıyla beni hayretlerden hayretlere düşüren film. seinfeld'deki performansı aynen devam ediyor..
  • gwyneth paltrow'un muhtesem bir performans sergiledigi film. tas gibi olmasina ragmen kendi vucudundan utanan bir insanin hissettikleri gozlerinden okunuyor resmen. film cekilmeden once obez kostumunu giyip insanlar arasina karismis, sismanlarin neler hissettigini anlamak icin, "insanlar kibarca gormezden geliyordu beni, bu da bir insana yapilacak en asagilayici sey." demisti roportajinda.
  • hem anlamlı, hem de anlamsız olmayı beceren bir film. mesela ben her türlü gaza rağmen şişko yerine karşı dairede oturan esmer fıstığı tercih derdim. yani, yalan söylüyor bence bu film.bir de omurga kuyruğu olan bir arkadaş var ki bu filmde gülmekten öldürüyor insanı.
  • esas oğlanın kuyruklu arkadaşının şişman, çirkin kadınlarla ilgili yaptığı yorumlarla güldüren film. seyrettiğimde eleman çıksa da biraz taşak geçse diye beklemekle geçmişti seyrim.*
  • su siralar hbo da yayinlanmakta olan eglenceli film. gwyneth paltrow u son yirmi dakikaya kadar tas haliyle, son yirmi dakikada ise sisman haliyle izledigimiz film.
  • baslardaki

-peki düsün bakalim, tek gögsü ameliyatla alinmis bir kadini mi tercih edersin, yoksa beyninin yarisi olmayan bir kadini mi?
    -hmmm... geride kalan gögüs büyük mü peki?

diyaloguyla koltugumdan düsmeme sebep olan film. ayrica jack black'in hizmetciyi öptügü sahne de yarar bitirir insani.
  • aslında bildiğimiz haldir bu
    üzgünüm onu yapamam dave pardon bunu yapamam dave
    mızmızım başım ağrıyo dave ilgi lazım kıçım ağrıyo dave
    bu ve bütün benzeri şirine yakın hafif duygu içeren bahaneleri aslında içindeki sığ öküzü gizlemek içindir
    hal gayet puştça gebersin gitsin ipneler diye düşünmektedir içten içten
    ha sonra nooldu?
    ben ettim sen etme dave ayaklarına yattı
    mızmızlandı falan
    hani efendi hal olsa iyi halden hafifletici sebep bulurdu belki adam
    (orda da bir espri yaptım ama anladın mı arif?*)