şükela:  tümü | bugün
 • gitar tonlarıyla, davuluyla, vokaliyle, miksiyle, klibiyle, temasıyla şahane olmuş yeni foo fighters şarkısı.
 • yaptıkları tease'in fazlasıyla hakkını vermiş bir foo fighters parçası.
  daha önceki işlerinden açıkça farklı ve çizgilerini bozmadan şahane bir parça çıkarmışlar.

  5 şubat 2021'de çıkacak medicine at midnight albümlerinin teklisidir aynı zamanda.
  foo fighters'ın kötü bir teklisini şu zamana kadar hiç görmedim, duymadım. umarım albüm de beklentinin hakkını veren bir albüm olur.
 • daha öncesinde bu tarzda bir şarkılarını dinlememiştim. yoktu da zaten. senelerdir fanıyım ve takip ederim.

  her şarkı yayınladıklarında büyük bir heyecanla dinler büyük bir heyecanla canlı performanslarını takip eder ve hepsini izlerim. gerçekten başka çok az grupta bu müzikaliteyi yakalayabiliyorum. hepsine ayrı ayrı helal olsun. bu işi yapıyosunuz kardeşim.

  şarkı enfes olmuş. açıp açıp dinlemekle mükellefim artık. her gün en az bir kere dinleniyor. her şeyiyle müthiş... (bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
 • parça gayet güzel olmuş ama canlı performansında davulu çok merak ediyordum, kaçırmadan aynı ritmi defalarca çalmak zor olsa gerek ve tabii ki taylor'ın abanışlarına şahit olmak isterdim canlı kanlı.. neyse ki artık youtube'dan izleyebiliriz...

  canlı performans için tık

  başka bir canlı performans için tık

  temiz bir drum cover'ı için tık
 • misler gibi şarkı olmuş. biraz queens of the stone age tınıları yakalamak mümkün ve bu hiç fena olmamış. klibinde dave’in gitarla mezar kazma detayı ise gülümsetti.
 • taş gibi şarkı.

  isviçre saati gibi hassas, rölantideki v8 chevrolet motoru gibi otoriter bir davul kaydı var. genghis khan benzeri bir keyif yaşatıyor davul, kulaklara şenlik... vokal harika, sözler çok kompleks olmasa da altı dolu.

  geçen yıl bobby don’t you think they know bana ne hissettirdiyse bu da aynısını hissettirdi tam olarak.